اخبار تکنولوژی

فیس بوک با واتساپ بر دنیای اپ ها سلطنت می کند؛ آمار جالب دانلود اپ در سرتاسر دنیا!

وقتی به لیست ۱۰ اپ با بیشترین دانلود در ماه گذشته نگاه می اندازیم خیلی ساده به سلطه فیس بوک بر دنیای اپ ها پیش می بریم! درست است که facebook در صدر لیست most downloaded دنیا قرار ندارد، اما مکان های اول تا چهارم با اقتدار تمام در اختیار دارد! اپ های واتساپ و Messenger و اینستاگرام هر سه در اختیار فیس بوک هستند! و جالب تر اینکه تنها این ۴ اپ طی ماه گذشته بیش از ۲۹۷ میلیون بار در سرتاسر دنیا دانلود شده اند!

طبق اطلاعات منتشر شده توسط  Priori Data که تنها مربوط به ماه گذشته می باشد، WhatsApp با اقتدار تمام با تعداد  ۱۰۳٫۶۴ میلیون بار دانلود در صدر قرار دارد.

سال ۲۰۱۴ بود که فیس بوک این اپ پیام رسان را تنها به مبلغ ۱۹ میلیارد دلار خریداری کرد. از آن روز به بعد هر روز و هر ساعت شاهد پیشرفت و رشد صعودی این اپ در میان انبوه اپ های پیام رسان بوده ایم!

ماه پیش بود که واتساپ اعلام کرد که رکورد روزانه ۱ میلیارد کاربر فعال را پشت سر گذاشته و بیش از ۵۵ میلیارد پیام را روزانه به مقصد می رساند!

فیس بوک

علی پوربافرانی

علی پوربافرانی هستم، سالهاست در زمینه IT و تکنولوژی فعالیت می کنم و نوشتن از بهترین سرگرمی هام به حساب میاد. عکاسی و گرافیک رو بسیار دوست میدارم و پیگیر اخبار و مطالب روز دنیای تکنولوژی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا