خودرو

آیا خودروی جدید و مفهومی BMW موفق خواهد بود؟

طبق بیانیه رسمی BMW خودروی مفهومی و جدید این شرکت، در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه خواهد شد.

در حال حاضر BMW، تنها تصویری از خودرو را برای نگاه اجمالی در اختیار ما قرار داده است و اطلاعات بیشتر را میتوان در نمایشگاهی که در تاریخ ۲۵ شهریور در شهر فرانکفورت برگزار میشود به دست آورد.

bmw mini
bmw mini

رنگ خاکستری خودرو که با زرد روشن ترکیب شده است و همچنین چراغ های جلو دایره ای شکل، زیبایی خارق العاده ای را به خودرو داده است.

میتوانیم BMW را پیشرو بازار خودروهای مفهومی بدانیم. شرکت آلمانی در قدم اول خودروی BMW mini E را در سال ۲۰۰۸ معرفی کرد. خودروی “E” تحت آزمایش های گسترده ای قرار گرفت و BMW از تجربه “E” در ساخت و توسعه خودروی BMW i3 استفاده کرد.

علی رغم نظرهای نه چندان مساعد به خودروی  BMW i3 در آغاز کار، خودروی i3 از سال ۲۰۱۳ به عنوان تنها خودروی الکتریکی BMW در بازار حضور داشته است.

در کنار معرفی این خودرو، BMW در تلاش است تا خودروی الکتریکی X3 را در سال ۲۰۲۰ و iNext را در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه کند.

بی ام دابلیو، هیچ اطلاعی را از خودروی جدید خود منتشر نکرده است، اما به نظر میرسد با هر بار شارژ قادر به طی مسافت ۱۰۰ مایل باشد.

با این حال باید تا زمان نمایشگاه فرانکفورت منتظر ماند و دید که این خودرو چه چیز خاصی را برای علاقه مندان تدارک دیده است.

محمدرضا مشهدی زاده

محمدرضا مشهدی زاده هستم. فیلم و سریال بخش عمده ی سرگرمی من رو تشکیل میدن و بعد از اون به مقدار بسیار کمی بازی با کنسول، اگر هم فرصتی پیش بیاد داستان های کوتاه رو برای خوندن میپسندم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا