اخبار تکنولوژی

قابلیت اشتراک گذاری استوری Instagram در WhatsApp مهیا شد!!

مخاطبان اینستاگرام به زودی می توانند، تصاویری را که در استوری Instagram خود آپلود می کنند، همزمان در سرویس WhatsApp خود نیز به اشتراک بگذارند. این ویژگی جدید به افراد امکان می دهد که در آن واحد محتوای خود را به دو پلت فرم پست کنند. این شرکت در آخرین به روز رسانی های خود، آپشنی جدیدی برای به روز رسانی همزمان پست در دو سیستم عامل معرفی کرده است. در ادامه با نت نوشت همراه باشید.

در همین زمینه برخی از کاربران در برزیل یک ابزار تجربی را مشاهده کرده اند که به آنها امکان می دهد که استوری Instagram را به قابلیت Status WhatsApp متصل کنند. یک وبلاگ برزیلی تصویری از یک استوری Instagram را نشان داده است که این ابزار در گوشه پایین سمت چپ رابط آن آمده است. به گفته فیس بوک این ویژگی هنوز برای همه کاربران Instagram در دسترس نیست.

فیس بوک قابلیت ارسال استوری Instagram به WhatsApp را مهیا کرده است!!
این ویژگی به کاربران هر دو پلت فرم کمک کند تا در زمان خود صرفه جویی کنند و اجازه دهند در یک حرکت محتوای خود را در دو پلت فرم پست کنند. همچنین فیس بوک در حال کار بر روی این موضوع است که افراد در پلت فرم های مختلف پست های تکراری مشاهده نکنند.

فیس بوک قابلیت اشتراک گذاری استوری Instagram در WhatsApp را مهیا کرده است!!
هم اکنون اشتراک گذاری پست های Instagram در WhatsApp امکان پذیر است.

مشخص نیست که این ویژگی جدید چه میزان محبوب خواهد شد، زیرا برخی افراد ممکن است راحتتر باشند که یک پست را به یک سرویس ارسال کنند و برای سرویس دیگر پست متفاوتی بفرستد و لزوما نمی خواهند یک پست برای هر دو شبکه اجتماعی ارسال کنند.
سخنگوی این شرکت در این باره می گوید: “ما همواره روش هایی را برای بهبود تجربه استفاده از اینستاگرام آزمایش می کنیم، تا شما به راحتی لحظاتتان را با افرادی که برای تان اهمیت دارند به اشتراک بگذارید.”

فیس بوک قابلیت ارسال استوری Instagram به WhatsApp را مهیا کرده است!!

استوری یکی از ویژگی های محبوب در اینستاگرام می باشد که این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا عکس ها و ویدیو ها را به صورت یک اسلاید به نمایش درآیند. استوری اینستاگرام ۳۰۰میلیون کاربر فعال روزانه در ماه نوامبر داشت و استاتوس WhatsApp نیز دارای تعداد مشابهی بود. با این حال، ویژگی استوری در فیس بوک یا مسنجر موفق نبوده اند و عمدتا نادیده گرفته شده اند. فیس بوک به تازگی ویژگی Facebook Stories و Messenger Day را برای ایجاد استوری های جدید، ترکیب کرده است،

فیس بوک همچنین پیش از این ویژگی ای را معرفی کرده بود که به کاربران اجازه می داد، استوری Instagram، مستقیما با استوری فیس بوک به اشتراک گذاشته شود. زاکربرگ به این نکته اذعان کرده است که  فیس بوک دچار رکود شده است و وعده داده که آن را بهبود ببخشد. Instagram و WhatsApp هر دو متعلق به مارک زاکربرگ خالق فیسبوک هستند.

منبع: independent

ارسلان غلامی

ارسلان غلامی هستم. فوق لیسانسم رو رشته فوتونیک دانشگاه شهید بهشتی خوندم و علاقه مند به اخبار تکنولوژی و تازه های علم هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا