1398-03-29
اخبار تکنولوژی

آخرین اطلاعات و اخبار از iPhone 6S، طراحی آشنا با تغییرات گسترده

آخرین اطلاعات و اخبار از iPhone 6S، طراحی آشنا با تغییرات گسترده

علیرغم همه پنهان کاری هایی که تنها از پس اپل بر می آید و می توان گفت کمترین اطلاعات از محصولات قبل از رونمایی هایشان از این شرکت است.
تصاویری از نسل جدید ایفون که بزودی رونمایی خواهد شد یعنی iPhone 6S در اینترنت به صورت غیر رسمی منتشر شده.
چیزی که راجع به آیفون جدید واضح است: از نظر طراحی تفاوتی زیادی با آیفون ۶ ندارد ولی بنظر می رسد پردازنده ها ارتقا یافته و قویتر شده اند و هچنین سخت افزار لمس اثر انگشت نیز ارتقا یافته و ما منتظر ارائه اولین تلفن همراه با تکنولوژی Force touch از سوی اپل خواهیم بود.
مهمترین قابلیتهای ویژه iPhone S6 را می توان به صفحه لمسی ویژه ، چیپ LTE و قابلیت دانلود دوبرابر خلاصه کرد.

iphone6s
در iPhone 6S جدید ترین پلتفرم اپل در صفحه لمسی بکار رفته شده است که قابلیت لمس و تشخیص فشار انگشت با نام Force Touch را داراست که می توان ان را انقلابی در طراحی صفحات لمسی برای موبایل دانست.

چیپ LTE ارتقا یافته در ایفون ۶ اس قابلیت دانلود تا ۳۰۰mbps را دارد این درحالی است که در آیفون ۶ تا ۱۵۰mbps است. با این توانایی سرعت انتقال اطلاعات را کاملا احساس کرده و لذت می برید.

iphone6s2
اگر چه تصاویر منتشر شده نشان می دهد برد اصلی باریکتر شده است که این می تواند نشانه فضای بیشتر برای باتری بزرگتر باشد. با این حال برای جلوگیری از تجربه خم شدن ایفون ۶ ، بدنه ایفون ۶ اس از آلومینیوم قوتری استفاده شده است .همچنین این محصول اپل دارای دوربین و میکروفون بهتری نسبت به مدل های قبلی است.
همه پیشبینی ها استقبال کاربران از این محصول را بسیار خوب پیش بینی می کند.

به نظر شما اپل در رونمایی آیفون جدید خواهد توانست با قابلیت جدیدی کاربران را شگفت زده کند ؟

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا