1398-01-05
ویدئو

وسیله ای جالب برای ترک اعتیاد به تلفن همراه از سوی شما… +ویدیو

اعتیاد به تلفن همراه

آیا از کسانی هستید که عادت دارند بدون هیچ دلیلی گوشی خود را قفل کرده و سپس آن را آنلاک کنند؟ اگر از کسانی هستید که در این گروه قرار میگیرند، پس یک خبر بسیار خوب را برای شما داریم.

آیا از کسانی هستید که عادت دارند بدون هیچ دلیلی گوشی خود را قفل کرده و سپس آن را آنلاک کنند؟ گمان میکنید که این امر برای شما تبدیل به اعتیاد گشته و مایل به ترک آن میباشید؟ اگر از کسانی هستید که در این گروه قرار میگیرند، شما اعتیاد به تلفن همراه دارید و این مطلب برای شما آماده شده است!

کلمنز شلینگر طراح اتریشی، وسیله ای را ساخته است که ممکن است به کمک شما بیاید. این وسیله یک قطعه پلاستیکی است که به شکل یک گوشی هوشمند میباشد و تعدادی مهره سنگی نیز در دل آن جای گرفته است. به لطف پلاستیک سنگین acetal استفاده شده در آن، وزن نهایی این وسیله همچون یک گوشی همراه شده است.

این وسیله جالب که هیچ گونه مدار سلیکونی، قطعه الکتریکی و محافظ صفحه نمایش Gorilla Glass در آن استفاده نشده است، میتواند شما را در ترک عادت آزار دهنده‌تان یاری کند. شما میتوانید مهره‌ها را به صورت عمودی یا افقی کشیده، یا همچون هنگامی که دست به بزرگنمایی یا کوچکنمایی یک تصویر میزنید آنها را به حرکت درآورید.

با این حال، باید منتظر بمانیم و ببینیم که بازخورد کاربران به این طرح جالب چگونه خواهد بود؟!

۱ دیدگاه

یک دیدگاه

  1. شهرک دریاکنار

    7 آذر 1396 at 11:23

    0

    خیلی جالبه..

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا