1398-01-04
روانشناسی و موفقیت

آیا می دانید که بیشتر افراد موفق متولد چه ماهی هستند ؟

افراد موفق متولد چه ماهی هستند

تا به حال از خودتان یا دیگران پرسیده اید که افراد موفق متولد چه ماهی هستند ؟ موفقیت عاملی است که به هیچ مسئله به غیر از تلاش و پشتکار مرتبط نمی شود اما موقعیت های بسیار عالی مانند رفتن به بهترین دانشگاه، به دست آوردن کسب و کار عالی، ازدواج بسیار موفق و . . . هستند که در کنار تلاش های شخصی به خصلت های فردی نیز مرتبط است.

تا به حال از خودتان یا دیگران پرسیده اید که افراد موفق متولد چه ماهی هستند ؟ موفقیت عاملی است که به هیچ مسئله به غیر از تلاش و پشتکار مرتبط نمی شود اما موقعیت های بسیار عالی مانند رفتن به بهترین دانشگاه،  به دست آوردن کسب و کار عالی، ازدواج بسیار موفق و . . . هستند که در کنار تلاش های شخصی به خصلت های فردی نیز مرتبط است. بیشتر افراد موفق دارای خصلت های خاصی می باشند که می توان گفت همان خصلت ها منجر به کسب رتبه های عالی در زندگی شان شده است. این بار در نت نوشت به ماه های تولدی که می تواند در خصوصیات فردی تاثیر مثبت داشته باشد پرداخته ایم. به این که افراد موفق متولد چه ماهی هستند ؟

یک مطالعه جدید به این پرسش که افراد موفق متولد چه ماهی هستند پاسخ داده و ادعا می کند افراد موفق در زندگی در یک دوره خاص زمانی در طی سال متولد می شوند. این تحقیقات که در دانشگاه تورنتو، دانشگاه فلوریدا، دانشگاه نورث وسترن صورت گرفته است خبرهای خوبی برای متولدین چند ماه دارد که نشان می دهد این افراد نیز با تلاش و پشتکار می توانند از جمله افراد بسیار موفق و نام آور باشند.

بیشتر افراد موفق متولد چه ماهی هستند ؟

سپتامبر – مهر

baby

کودکان متولد سپتامبر در کلاس درس خود به سرعت پیشرفت می کنند و سریعتر از دیگر کودکان به نتایج مثبت می رسند

مطالعات نشان می دهد که نهمین ماه میلادی که معادل ماه مهر ایرانی است می تواند اعتماد به نفس بسیار قوی بیافریند. افراد متولد این ماه همانند یک کودک در رسیدن به اهداف خود مصم و قوی هستند. شاید تمامی این اعتماد به نفس ها به دلیل این باشد که سال تحصیلی در این ماه شروع می شود و بچه های مهر ماهی بهترین شاگردان هستند. کودکان متولد سپتامبر در کلاس درس خود به سرعت پیشرفت می کنند و سریعتر از دیگر کودکان به نتایج مثبت می رسند. این خصلت درست برعکس کودکان متولد ماه آگوست یا همان شهریور است چرا که این کودکان برای رسیدن به دوران مدرسه می بایست ۱۱ ماه بیشتر از کودکان متولد مهر صبر کنند. بر اساس مطالعات کودکان متولد شده در ماه مهر یا سپتامبر به تحصیلات بیشتری ادامه می دهند و به دلیل بلوغ نسبی بیشتری که نسبت به دیگر کودکان هم دوره خود دارند کمتر دچار تخلفات در دوران کودکی و نوجوانی می شوند.

متولدین مهر موفق تر هستند

به طور کلی طبق یافته ها که از مدارس دولتی در ایالت فلوریدای امریکا کسب شده است نشان داده اند که کودکان متولد ماه سپتامبر یا همان مهر موفق ترین کودکانی هستند که آینده درخشانی می سازند. این کودکان که آمار تولدشان نیز بسیار بالاست روابط اجتماعی بیشتر و بهتری دارند به نحوی که کمترین افراد متولد این ماه در لیست آمار متخلفین مشاهده شده است.

۷ دیدگاه

7 دیدگاه

 1. مازیار

  26 اسفند 1396 at 21:51

  0

  ببخشید کمی قبل از نوشتن مطالعه کنید.اگه سپتامبر ماه مهره پس اکتبرچیه از ۱۱شهریور تا۱۱مهر ماهسپتامبر هست.

  • شکوفه آزادگان

   شکوفه آزادگان

   27 اسفند 1396 at 11:52

   0

   دوست گرامی ، ماه های میلادی و ماه های شمسی هرگز دقیق با یکدیگر مطابقت پیدا نمی کنند. اگر نوشته شده سپتامبر ماه مهر است ممکن است به اوایل یا اواخر این ماه مربوط باشد و دقیق نمی توان گفت که شروع مهر با شروع سپتامبر همزمان است.

 2. sada

  26 اسفند 1396 at 23:15

  3+

  مشکل این جاست که نمیشه دقیقا این تحقیقات رو با ما شمسی تطبیق داد ولی فکر کنم کلا موفقیت به سلامت فکری ربط زیادی داشته باشه و همین طور محیط و خانواده سالم چون تا این ها نباشند نمیشه هوش و ماه تولد و اینها بعدا به در می خورند تا اصلت درست نباشه فایده نداره

  • شکوفه آزادگان

   شکوفه آزادگان

   27 اسفند 1396 at 11:54

   0

   بله دقیقا همین طور هست دوست عزیز، هرگز نمی شه ماه های میلادی را با ماه های شمسی مطابقت داد و این خصلت ها تا حدودی به وضعیت انرژی موجود در اختر شناسی بر می گرده و ما بقی به هوش و استعداد و البته محیط زندگی مربوط می شه.

 3. دوووود

  27 اسفند 1396 at 0:58

  0

  با جامعه انسانی نمیشه به صورت مشت نمونه خروار است برخورد کرد هر انسانی برای خودش دنیایی متفاوت است اگر این امار در امریکا به نغع متولدین مهر بوده در کشوری دیگر قطعا قضیه متفاوت خواهد بود و در بررسی تمام انسانهای روی سیاره خواهیم دید که متولدین هیچ ماهی نسبت به ماه های دیگر برتری خاصی ندارند

  • شکوفه آزادگان

   شکوفه آزادگان

   27 اسفند 1396 at 11:56

   0

   دوست عزیز، خصلت های هر ماه شاید دقیقا در مورد افراد صدق نکند ولی تا حدی به انرژی های اختر شناسی مرتبط می شود ولی در مجموع خصلت های افراد را مسائل مهم تری همچون فرهنگ، هوش و خانواده تشکیل می دهد ولی با همه این ها هیچ نمی توان گفت که متولد یک ماه از متولدین ماه های دیگر برتری داشته یا بهتر و یا بدتر است.

 4. سارا

  22 اردیبهشت 1397 at 15:18

  0

  من موافقم نیستم در طول دوران مدرسه راهنمایی و دبیرستان که تو تیزهوشان درس خوندم زرنگترین دانش آموزا متولد آذر ، اردیبهشت و شهریور بودن حتی رتبه های کنکورشون هم عالی بود‌ . متولدین مهر هم‌ خوب بودن ولی نه به اندازه اونا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا