معرفی اپ

۱۴ اپ برای گوشی روت شده در سال ۲۰۱۷؛ از اندروید روت شده لذت ببرید!

یکی از مهمترین قابلیت هایی که تلفن های همراه اندرویدی با خود به همراه دارند امکان روت کردن است، شاید در نگاه اول و شخصی که برای اولین بار این لفظ را می شنود، این امکان کمی سخت و پیچیده به نظر برسد، اما با کمی جستجو در اینترنت متوجه خواهید شد که چنین قابلیتی بسیار ساده در اختیار شما قرار می گیرد و خواهد توانست انجام بسیاری از کار ها را برای شما آسان تر کند. با انجام عملیات روت می توانید کنترل بعضی از مواردی که تنها در اختیار هسته مرکزی و یا تولید کننده تلفن همراه است را در اختیار گرفته و توانایی هایی بیشتر از قبل داشته باشید. که از جمله این موارد، میتوان به نصب رام های مختلف، نصب بازی های هک شده و… اشاره کرد. اما نکته مهم در این رابطه این میباشد که با روت کردن گوشی، دیگر گارانتی آن شامل حال شما نشده و به کلی منقضی خواهد شد. در این پست قصد داریم به برترین و کاربردی ترین گزینه های موجود اپ برای گوشی روت شده که میتوانید پس از  روت کردن گوشی بر روی دستگاهتان نصب نموده و از تفاوت را متوجه شوید بپردازیم.

Greenify

Greenify اپ برای گوشی روت شده
Greenify اپ برای گوشی روت شده

هنگامی که درباره بهترین اپلیکیشن های روت شده اندرویدی صحبت میکنید، Greenify در میان اولین انتخاب های شما قرار خواهد گرفت این اپ را می توان از مهمترین های اپ برای گوشی روت شده دانست.

Greenify چرخه تمام اپلیکیشن های نصب شده بر روی گوشی شما را یادداشت نموده و اطلاعاتی مفید را در اختیار شما قرار میدهد، به عنوان مثال: برنامه ای خاص برای چه مدت در حال اجرا بوده است، کدام برنامه نیاز به بسته شدن دارد اما بسته نشده است و اینکه کدام برنامه به میزانی بیشتر از عمر باتری استفاده میکند؟

بنابراین اگر تلفن همراه شما، از گوشی های به روز نبوده، این برنامه از مواردی است که حتماً باید آن را نصب کرده و امتحان کنید.

دانلود اپ Greenify 

AdBlock Plus

اپ برای گوشی روت شده - AdBlock Plus
اپ برای گوشی روت شده – AdBlock Plus

این برنامه، بهترین گزینه ای است که میتواند شما را از دست تبلیغات آزاردهنده رهایی ببخشد. این اپ از اپ های کاربردی و همه پسند میان انبوه اپ برای گوشی روت شده است.

AdBlock Plus میتواند به سرعت تبلیغات را متوقف نموده و بنابراین سبب شود که تجربه لذت بخش تری را از گوشی خود ببرید.

دانلود اپ AdBlock Plus 

Dumpster

Dumpster
Dumpster

Dumpster را میتوانیم نسخه ای ساده و اندرویدی از سطل آشغال (Recycle Bin) موجود در ویندوز بدانیم.

با استفاده از این برنامه، قادر خواهید بود هر فایلی را که حذف مینمایید، بازیابی کرده و در این زمینه هیچ گونه محدودیتی ندارید.

از جمله موارد قابل بازیابی میتوان به موسیقی، ویدئو، فایل پی دی اف، بازی و سایر موارد دیگر اشاره کرد.

البته برای استفاده از این برنامه، نیازی به روت کردن گوشی ندارید و بر روی گوشی روت نشده نیز قابل استفاده میباشد.

اما روت کردن گوشی میتواند در مواردی سبب افزایش کارایی و همچنین افزایش سرعت بازیابی اطلاعات شود.

چنانچه خواهان حذف دائمی اطلاعات میباشید نیز این برنامه بسیار مفید خواهد بود.

دانلود اپ Dumpster 

link2SD

link2SD
link2SD

link2SD یک جایگزین عالی برای App2sd میباشد. نحوه عمل این برنامه همچون App2sd بوده و قادر خواهید بود که با استفاده از آن، برنامه ها را به “کارت حافظه” منتقل کنید. از نکات قابل توجه این برنامه این بوده که اجازه دسترسی به برنامه هایی را به شما خواهد داد که App2sd هرگز اجازه دسترسی به آنها را به شما نخواهد داد.

دانلود اپ link2SD 

Tasker

Tasker
Tasker

این اپلیکیشن، در حال حاضر از محبوب ترین برنامه های اندرویدی است.

همان گونه که از نام آن مشخص است، این برنامه کنترل تمام گوشی شما از برنامه ها گرفته تا ویجت ها را در دست گرفته و سبب میشود که به شیوه ای بهتر از گوشی خود استفاده ببرید.

برای استفاده از این برنامه نیز، نیازی به روت کردن گوشی ندارید اما اگر گوشی شما روت شده باشد، سبب تجربه عملکردی بی عیب و نقص تر و کامل تر شده و قادر خواهید بود که از تمام قابلیت های آن استفاده کنید.

دانلود اپ Tasker

Titanium Backup

Titanium Backup
Titanium Backup

Titanium Backup یک برنامه خارق العاده است.

این برنامه نه تنها از اطلاعات شما پشتیبانی گرفته، بلکه با استفاده از آن قادر خواهید بود که برنامه های اضافه خود را نیز حذف نمایید.

با استفاده از این برنامه، میتوانید هر برنامه ای را از روی کارت حافظه حذف نموده یا آن را به حافظه داخلی انتقال نمایید.

دانلود اپ Titanium Backup

Dolby Digital

Dolby Digital
Dolby Digital

یک برنامه منحصر به فرد بوده و سبب افزایش کیفیت صدای گوشی شما میشود. این برنامه در واقع سبب افزایش کیفیت صدای گوشی و زیر و بم آن هنگام پخش صدای بازی، ویدئو، آهنگ، صدای زنگ و… میشود.

این اپ جزء ۵ برنامه برتر جهت نصب بر روی گوشی های روت شده میباشد.

Xposed Framework

Xposed Framework
Xposed Framework

چنانچه خواهان جلوه ای زیبا و متفاوت برای گوشی خود هستید این برنامه مختص به شماست.

شما میتوانید بدون نیاز به نصب هیچ گونه ROM، چهره زیبا را به گوشی اضافه کنید. از جمله موارد آن، میتوان به وجود تم های مختلف، تغییر رابط کاربری و موارد بسیار دیگری اشاره کرد.

دانلود Xposed Framework

Lucky Patcher

Lucky Patcher
Lucky Patcher

Lucky Patcher برنامه ای است که امروزه بسیار مفید است، زیرا کارهای متعدد و مفیدی انجام می دهد. در ابتدا میتوان آن را مسدود کننده بسیار خوب آگهی های تبلیغاتی دانست و در قدم بعدی تایید مجوز Android Market یا سایر تأییدیه ها را برای نصب برنامه های مختلف، از روی آنها برمیدارد. این برنامه برای گوشی ها روت شده گزینه ای بسیار کاربردی بوده و در مدت کوتاهی پس از نصب آن، اثربخشی آن را متوجه خواهید شد.

دانلود Lucky Patcher

Trickster Mod

Trickster Mod
Trickster Mod

نحوه کار این اپلیکیشن مشابه به Xposed Framework بوده اما از راهی دیگر سبب ایجاد این قابلیت ها میشود. شما قادر خواهید بود که همزمان این دو برنامه را بر روی گوشی نصب نموده و از آنها استفاده نمایید.

Trickster Mod نرم افزاری برای تغییر تنظیمات مختلف موجود در هسته و سایر مدهای تلفن همراه شما می باشد و با استفاده از این نرم افزار می توانید کنترل کاملی روی گوشی داشته و کلیه تنظیمات مربوط به CPU ،Governor و تنظیمات رنگ و… را در دست بگیرید.

دانلود Trickster Mod

WiFikill

WiFikill
WiFikill

با استفاده از WiFikill میتوانید ارتباط تمام کسانی که به وای فای شما متصل بوده و در حال استفاده و کاهش سرعت آن میباشد را قطع کنید و به این طریق استفاده کاملی را از اینترنت خود ببرید.

دانلود WiFikill 

Android ID changer

این برنامه به شما اجازه میدهد که به صورت همزمان از چندین اکانت اندروید بر روی گوشی استفاده کنید. از دیگر مزایای این برنامه، میتوان به پشتیبان گیری از اطلاعات و بازیابی آنها با استفاده از این برنامه اشاره کرد. با این خصوصیات، این اپ یکی از بهترین اپ هایی است که باید بر روی گوشی خود نصب کنید.

دانلود Android ID changer

XmodGames

XmodGames اپ برای گوشی روت شده
XmodGames اپ برای گوشی روت شده

این اپلیکیشن برنامه ای مفید برای گیمرها میباشد، اما نکته مهم در مورد آن این بوده که برای استفاده از آن باید حتماً گوشی شما روت شده باشد.

“جلوه های ویژه بصری” و “جلوه‌های ویژه سینمایی” مهم ترین بخش هر بازی بوده و این برنامه میتواند به صورت چشمگیری سبب افزایش کیفیت این موارد و در نتیجه افزایش کیفیت نهایی بازی شود.

دانلود XmodGames

Disk Digger

Disk Digger
Disk Digger

با این برنامه نیز میتوانید تمام عکس ها و ویدئو هایی را که از روی گوشی حذف نموده اید، بازیابی کنید.

دانلود Disk Digger

HiFont

HiFont اپ برای گوشی روت شده
HiFont اپ برای گوشی روت شده

این اپلیکیشن، گنجینه ای از فونت های زیبا با شکل ها و رنگ های مختلف میباشد.

دانلود HiFont

امیدواریم که این مجموعه مورد قبول شما واقع شده و نهایت استفاده را از آنها داشته باشید، سوالی بود درخدمتیم.

محمدرضا مشهدی زاده

محمدرضا مشهدی زاده هستم. فیلم و سریال بخش عمده ی سرگرمی من رو تشکیل میدن و بعد از اون به مقدار بسیار کمی بازی با کنسول، اگر هم فرصتی پیش بیاد داستان های کوتاه رو برای خوندن میپسندم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا