معرفی اپ

اپ بیدار باش ؛ بهترین اپ های Alarm برای اندروید و iOS

صبح زود بیدار شدن برای اکثر مردم کار سختی است. اکثراً با وجود زنگ هشدار گوشی و اپ بیدار باش پیش فرض گوشی خود باز هم صبح خواب می مانند و یا بارها و بارها از دکمه snooze استفاده می کنند و چرت های مکرر می زنند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید ما به شما پیشنهاد می دهیم یکی از اپ بیدار باش معرفی شده در این مطلب را تست کنید. با نت‌نوشت همراه باشید.

Sleep Cycle

Sleep Cycle یک ساعت زنگ دار هوشمند است که خواب شما را تجزیه و تحلیل می کند و شما را در سبک ترین حالت خوابتان بیدار می کند. اگر شما به دنبال برنامه ای هستید که خواب شما را ردیابی کند تا در صبح به آرامی بیدار شوید، Sleep Cycle را به شما پیشنهاد می دهیم. این اپ بیدار باش از میکروفون و شتاب سنج گوشی برای ردیابی الگوهای خواب شما استفاده می کند و شما را در بهترین حالت ممکن از خواب بیدار می کند.

با استفاده از نمودارهای این اپ که از حرکت بدن شما در خواب بدست آمده است می توانید کیفیت خواب را در طول زمان های مختلف ردیابی کنید و ببینید کدام روز از هفته خواب بهتر و بیشتری داشته اید.

با Sleep Cycle خواب خود را تجزیه و تحلیل کنید
با Sleep Cycle خواب خود را تجزیه و تحلیل کنید

دانلود اپ Sleep Cycle جهت اندروید

دانلود اپ Sleep Cycle جهت iOS

Alarmy

Alarmy توسط کاربران و نشریات در سراسر جهان بعنوان ” آزار دهنده ترین زنگ هشدار جهان” لقب گرفته است. اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که با شنیدن صدای زنگ هشدار از خواب بیدار می شوید و زنگ را خاموش می کنید و بلافاصله دوباره می خوابید، ما Alarmy را به شما پیشنهاد می دهیم. برای خاموش کردن زنگ Alarmy باید یک کار خاص انجام دهید. بطور مثال شما باید گوشی خود را تکان دهید و یا یک مساله ریاضی را حل کنید تا زنگ هشدار خاموش گردد. ولی اگر شما واقعا نیاز به یک رعد و برق دارید تا از رختخواب بیرون بیایید، Alarmy را می توان طوری تنظیم کرد که برای غیر فعال کردن زنگ هشدار آن شما باید از یک اتاق خاص در خانه خود عکس بگیرید.

Alarmy آزاردهنده ترین و سمج ترین زنگ هشدار جهان
Alarmy آزاردهنده ترین و سمج ترین زنگ هشدار جهان

دانلود Alarmy جهت اندروید

دانلود Alarmy جهت iOS

Alarm Clock Xtreme

Alarm Clock Xtreme یکی از معدود اپ هایی است که همه ویژگی های یک زنگ هشدار  و اپ بیدار باش را یکجا دارد. این اپ آپشن هایی را برای شما فراهم می کند که با یک زنگ هشدار افزایشی به آرامی از خواب بیدار شوید. این اپ همچنین برای کسانی که خیلی سخت از خواب بیدار می شوند دارای گزینه حل مسئله ریاضی نیز می باشد. بزرگترین نقطه قوت Alarm Clock Xtreme متد انتخابی حالت snooze (چرت زدن) هست که شما می توانید یا دکمه بزرگ snooze در اپ را انتخاب کنید یا از دکمه های کناری گوشی استفاده کنید و یا دستگاه را تکان دهید. با این حال، اگر شما تصمیم به چرت زدن دارید، می توانید برنامه را طوری تنظیم کنید تا بعد از هربار استفاده از دکمه snooze، مدت زمان آن کاهش یابد.

با Alarm Clock Xtreme همه قابلیت های یک زنگ هشدار را یکجا داشته باشید
با Alarm Clock Xtreme همه قابلیت های یک زنگ هشدار را یکجا داشته باشید

دانلود Alarm Clock Xtreme جهت اندروید

FreakyAlarm

FreakyAlarm قابلیت های زیادی را برای شما فراهم می کند ولی متاسفانه این اپ فقط برای کاربران iOS در دسترس می باشد. FreakyAlarm دارای یک سیستم اطلاع رسانی بی رحمانه با یک کاتالوگ بزرگ از آلارم های آزار دهنده و در عین حال موثر است. همچنین می توانید اپ را طوری تنظیم کنید که با حل کردن یک پازل زنگ هشدار آن خاموش گردد یا اگر واقعا بیدار شدن از خواب برای شما کار سختی است اپ را در حالتی بگذارید که زنگ هشدار آن فقط با اسکن کردن بارکد یک محصول خاص خاموش گردد.

با FreakyAlarm روش های مختلف خاموش کردن زنگ هشدار را تست کنید
با FreakyAlarm روش های مختلف خاموش کردن زنگ هشدار را تست کنید

دانلود اپ FreakyAlarm جهت iOS

Walk Me Up!

گاهی اوقات برخی از افراد برای بیدار شدن از خواب به بیش از یک زنگ هشدار نیاز دارند! با Walk Me Up شما باید از رختخواب بیرون بیایید و ۱۵ قدم بردارید تا زنگ هشدار این اپ خاموش گردد. برای کسانی که فکر می کنند می توانند اپ را با تکان دادن گوشی، گول بزنند، باید بگوییم که Walk Me Up از شتاب سنج خود برای تشخیص تکان دادن تلفن استفاده می کند و به طور خودکار تعداد گام های شما را می شمارد.
با Walk Me Up پیاده روی کنید تا زنگ هشدار خاموش گردد
با Walk Me Up پیاده روی کنید تا زنگ هشدار خاموش گردد

دانلود اپ Walk Me Upجهت اندروید

آرزو نبی‌زاده

آرزو نبی زاده هستم. 10 سال است که در زمینه IT فعالیت دارم و به پیگیری اخبار تکنولوژی علاقه مند هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا