اخبار تکنولوژی

این انگشتر انگشتان شما را به یک تلفن همراه بدل می کند!

سال گذشته با ایده Sgnl شگفت زده شدیم، ایده ای که در ظاهر یک ساعت مچی نمایان شده بود و به صورت ماهرانه ای با لرزاندن استخوان های دست و سپس گوش و ایجاد یک “Bone conduction” شنیدن صدا را ممکن می کرد! این ایده ارزشمند با توجه به سطح بسیار پایین صدای تولیدی چندان کاربردی به نظر نمی رسید، اما ابدا نمی توان آن را ندیده و نشنیده گرفت! یک ساعت مچی که می توانست جایگزین تلفن همراه و همینطور هدست بلوتوث شود و در مکان های آرام امکان مکالمه را برای فرد فراهم کند.

ایده جدیدی در کیک استارتر با نام Orii معرفی شده است که کمی راه را برای ارسال لرزشی صدا نزدیکتر کرده و این بار لرزاننده عملیات لرزش را در انگشت فرد انجام می دهد. صدا مسیر کمتری را برای رسیدن به گوش طی کرده و بلند تر از نمونه سال گذشته است!

انگشتر تلفن همراه
انگشتر تلفن همراه

فرد انگشتری را که با بلوتوث به تلفن همراه متصل است در انگشت اشاره انداخته و درست همانند پیشرو های مد و فشن در وقت تماس تنها انگشت اشاره را روی گوش قرار می دهد. لرزش ها ایجاد شده در انگشت صدا را برای استخوان های گوش قابل فهم کرده و فرد خواهد توانست با روشی جدید با تلفن همراهش مکالمه کند!

انگشتر تلفن همراه
انگشتر تلفن همراه

علی رغم امکان تماس صوتی با Orii می توانید از دستیار صوتی به انتخاب خودتان بهره ببرید و همچنین با اپ های  iOS و Android خواهید توانست رنگ LED های مربوط به اعلان ها که در این انگشتر قابل درخشش هستند را ویرایش کنید تا هر رنگ نشان اعلان خاصی برای شما باشد.

انگشتر دخترانه / انگشتر زنانه / انگشتر مردانه

انگشتر تلفن همراه
انگشتر تلفن همراه

با این حلقه جالب خواهید توانست حدود ۱ ساعت مکالمه کنید، در ضمن تا ۴۵ ساعت هم برای شما در حالت آماده به کار دوام خواهد آورد. این انگشتری ضد آب بوده و بعد از ثبت سفارش و قبل از دریافت محصول یک ring-sizing یا بهتر بگوییم اندازه گیر انگشت برایتان ارسال می شود تا حلقه دقیقا برای شما ساخته شود!

قیمت اولیه برای پیش سفارش Orii در کیک استارتر ۱۱۹ دلار در نظر گرفته شده است و تا فوریه ۲۰۱۸ به دست کاربران خواهد رسید. امیدواریم این حلقه هر چه زودتر به دست ماهم برسد تا بتوانیم از تجربه گفتگو با این حلقه برایتان در نت‌نوشت بنویسیم!

علی پوربافرانی

علی پوربافرانی هستم، سالهاست در زمینه IT و تکنولوژی فعالیت می کنم و نوشتن از بهترین سرگرمی هام به حساب میاد. عکاسی و گرافیک رو بسیار دوست میدارم و پیگیر اخبار و مطالب روز دنیای تکنولوژی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا