1398-03-04
گجت‌ها

این بلوک چوبی به اینترنت وصل شده و خانه‌ای هوشمند را برایتان به ارمغان می‌آورد! +ویدیو

نمایشگر Mui

شرکت ژاپنی Nissha به تازگی از نمایشگری با نام Mui رونمایی کرده است که میتواند در حالی که به صورت زیبا در قسمتی از خانه قرار داده شده است، برای کنترل روشنایی، تنظیم دما و نمایش پیام ها استفاده شود…

شرکت ژاپنی Nissha به تازگی از نمایشگری با نام Mui رونمایی کرده است که میتواند در حالی که به صورت زیبایی در قسمتی از خانه قرار داده شده، برای کنترل روشنایی، تنظیم دما و نمایش پیام ها استفاده شود.

شرکت Nissha متخصص در ساخت سنسورهای لمسی خازنی است که اخیراً در کنسول نینتندو سوئیچ نیز استفاده شده است.

 

 

در ساخت Mui از لامپ های رنگی و یکپارچه LED استفاده شده است. البته این نمایشگر در مراحل اولیه ساخت خود قرار دارد و تنظیمات لازم برای کنترل چراغ ها، IFTTT و… برای آن در حال توسعه است. در حال حاضر، Mui برای تعامل با سیستم “myThings” ارائه شده توسط “یاهوی ژاپن” برنامه ریزی شده است.

نمایشگر Mui

نمایشگر Mui

Mui برگرفته از کلمه ژاپنی “سکوت” بوده و این نمایشگر نیز به خوبی معنای آن را میرساند. به علاوه طراحی آن، بسیار شکیل تر از محصولات هوشمند شرکت هایی همچون الکسا، گوگل و … میباشد.

نمایشگر Mui

نمایشگر Mui

این محصول در ژوئن ۲۰۱۸ و با قیمتی بین ۹۰۰ تا ۱۲۰۰ دلار عرضه خواهد شد. اگرچه قیمت Mui بسیار بالا به نظر میرسد، اما با پرداختن به طراحی شکیل و مینیمالیستی آن، خواهید فهمید که این گجت ارزشش را دارد.

نسخه‌ای که تصویر آن را در عکسهای بالا میبینید از جنس چوب sycamore است، اما نمونه های دیگری از جنس شیشه آینه، سنگ مرمر و پارچه قرمز نیز ساخته شده‌اند.

نمایشگر Mui

نمایشگر Mui

نمایشگر Mui

نمایشگر Mui

نمایشگر Mui

نمایشگر Mui

نمایشگر Mui

نمایشگر Mui

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا