تلفن همراه

این هم از LG G6؛ قبل از شروع کنگره موبایل تصاویر رسمی از پرچمدار LG

کمتر از ۱ هفته به کنگره موبایل باقی مانده و طبق برنامه قرار است LG از پرچمدار جدیدش G6 در یک رویداد رسمی رونمایی کند، راستش را بخواهید طی چند هفته گذشته روزانه تصاویر متفاوت و از زوایای مختلفی از پرچمدار LG در اینترنت درز کرده که هر کدام به نحوی کنجکاوی مخاطبان را برطرف کرده است.

با نت نوشت همراه باشید.

تا کنون بار ها در نت نوشت برایتان راجع به پیشبنی هایی کاربران و شایعات پیرامون LG G6 نوشته ایم که می توانید در تگ G6 همگی را یکجا بخوانید.

تصاویری که در ادامه می بینید اولین تصاویر رسمی لو رفته از پرچمدار LG است که می تواند مشخصات بسیار خوبی از G6 را در اختیار ما قرار دهد. اکنون به خوبی می دانیم گوشه گرد و خاص صفحه نمایش G6 مانیتور ۵٫۷ اینچی را در بر گرفته که از نسبت ابعاد ۱۸:۹ بهره می برد.

G6
LG G6

برای باقی جزییات غیر از دوربین دوگانه و صفحه پشتی براق و مانیتور تمام صفحه باید کمتر از ۴ روز دیگر صبر کنیم تا دقیقا در ۸ اسفند مشخصات اصلی و قطعی توسط LG در کنگره موبایل در اختیار همگان و ما قرار بگیرد.

علی پوربافرانی

علی پوربافرانی هستم، سالهاست در زمینه IT و تکنولوژی فعالیت می کنم و نوشتن از بهترین سرگرمی هام به حساب میاد. عکاسی و گرافیک رو بسیار دوست میدارم و پیگیر اخبار و مطالب روز دنیای تکنولوژی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا