تلفن همراه

باتری کدام آیفون بیشتر برای شما ماندگاری دارد؟ ابدا روی آیفون X حساب نکنید!

اگر در پی خرید و یا اندوختن سرمایه هایتان برای خرید برترین آیفون تولید شده توسط اپل هستید از ما نشنیده بگیرید، اما ابدا روی آیفون X بابت باتری نگاه داشتن و ماندگاری حساب باز نکنید.

درست است که آیفون X به عنوان پرچمدار آیفون معرفی شده و قیمتی معادل ۱۰۰۰ دلار را به خود اختصاص داده است اما ابدا نمی توان آن را بابت باتری اش در میان محصولات اپل سردمدار و قهرمان خطاب کرد.

اگر به دنبال آیفونی هستید که بتوانید بابت باتری اش برابر سایر آیفون ها حساب باز کنید بدون شک باید به سراغ iPhone 8 Plus بروید. این نسخه از آیفون با توجه به ابعاد بزرگش ظرفیت بسیار بالاتری نسبت به سایر آیفون های تولید شده اپل داشته و با توجه به بهینه سازی هایی که در بخش پردازش صورت گرفته می توانید بیشتر از سایر آیفون ها روی آن حساب باز کنید.

مشخصات باتری آیفون X

باتری آیفون X
باتری آیفون X

مشخصات باتری آیفون ۸ پلاس

باتری آیفون 8 پلاس
باتری آیفون ۸ پلاس

طبق اطلاعاتی که در بالا می توان دید، شاهد این هستیم که آیفون ۸ پلاس امکان مشاهده ویدیو و مرور اینترنت را بیشتر از آیفون X به کاربر می دهد. البته این ارقام دقیق طبق اطلاعات منتشر شده توسط اپل است و با توجه به قیمت ۷۹۹ دلاری نسخه ۸ پلاس شاهد ۲۰۰ دلار قیمت بیشتر در آیفون X هم هستیم! این بررسی نشانی از بد بودن و عدم کارایی آیفون X نیست. باید کمی صبر کنیم تا هر دو نمونه در اختیار کاربران قرار بگیرد و در نهایت شاهد مقایسه های دقیق تر و بررسی کارایی هر یک باشیم.

علی پوربافرانی

علی پوربافرانی هستم، سالهاست در زمینه IT و تکنولوژی فعالیت می کنم و نوشتن از بهترین سرگرمی هام به حساب میاد. عکاسی و گرافیک رو بسیار دوست میدارم و پیگیر اخبار و مطالب روز دنیای تکنولوژی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا