تلفن همراه

باتری Galaxy S8 به این راحتی ها مفجر نمی شود! +ویدیو

پیش فروش Galaxy S8 همراه با هدایای ویژه طی چند روز پیش آغاز شده و در ایران هم اگر اشتباه نکنم همچنان ادامه دارد! یکی از مواردی که احتمالا در ذهن کاربر ها جای سوال داشته باشد، مقایسه و بهبود مشکلات پیش آمده در نسخه نا امید کننده از نسل قبلی نوت یعنی Not 7 است که بدون شک هر کاربری S8 را با گوشی انفجاری سامسونگ مقایسه خواهد کرد!

خیلی پیش از این سامسونگ از بررسی ۸ قسمتی ویزه پرچمدار جدیدش گفته بود و می دانیم که با چه وسواسی این مراحل را انجام داده است تا مبادا دچار مشکلات پیشین و فاجعه ای نظیر نوت ۷ شود! گویا این آزمایش ها به تست x-ray و آسیب رسانی به انسان هم بوده است!

ویدیو جالبی در کانال یوتیوب “What’s Inside?” منتشر شده که خیلی واضح به بررسی ناجوانمردانه ای از S8 می پردازد که نشان از عدم آسیب پذیری باتری دارد و مشخصا نشان می دهد که این باتری به این آسانی ها دچار صانحه و انفجار نخواهد شد! همانطور که شاهد خواهید بود برای بررسی دقیق و تست های دقیق آسیب پذیری شاهد حضور JerryRigEverything هم در این ویدیو هستیم! S8 به این آسانی ها آسیب پذیر نیست!

 

علی پوربافرانی

علی پوربافرانی هستم، سالهاست در زمینه IT و تکنولوژی فعالیت می کنم و نوشتن از بهترین سرگرمی هام به حساب میاد. عکاسی و گرافیک رو بسیار دوست میدارم و پیگیر اخبار و مطالب روز دنیای تکنولوژی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا