Forza Motorsport 7
بازی

بررسی بازی Forza Motorsport 7؛ برترین بازی ویدیویی ساخته شده تاکنون!

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مایکروسافت از نسخه جدید شبیه ساز رانندگی خود، یعنی بازی Forza Motorsport 7 رونمایی کرد. در این نسخه، یکی از بهترین گرافیک های بازی های ویدئویی تا به امروز را شاهد میباشیم.

Forza 7 از امروز در دسترس کسانی قرار گرفته است که پیش از این، آن را برای Xbox One یا PC پیش خرید کرده بودند.

شرایط آب و هوایی بازی در این نسخه با بهبود به خصوصی همراه بوده است که باید آن را به صورت عینی تجربه کرد، تا به زیبایی بیش از پیش آن ایمان آورد.

نقطه شروع بازی در یک آب و هوای بارانی و طوفانی بوده و شاهد خواهید بود که در خط پایان، طوفان تمام شده و نور خورشید از میان توده ی ابرها، در حال پیدا کردن روزنه ای برای تابیدن است.

Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 7

بازی کردن در حالت “نمای کابین” و از دید راننده به صورت اعجاب انگیزی لذت بخش و پویا است. طراحی اتاق خودرو بسیار کامل بوده و اثرات انعکاس نور بر روی شیشه جلو، چشمان شما را مجذوب و مسحور خود خواهد کرد!

Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 7

تعامل بین دسته Xbox و اجرای فرامین بازی بسیار خوب بوده و همچون نسخه های قبلی، بازخورد لرزش ها نیز بسیار فوق العاده میباشند.

متأسفانه Forza 7 بر روی Xbox One S، با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه و حالت HDR قابل اجرا نخواهد بود.

این بازی از جمله عناوین Microsoft’s Play Anywhere بوده و به آن معناست که کاربر با خرید نسخه دیجیتال بازی بر روی کنسول، میتواند به صورت رایگان، نسخه ویندوز آن را نیز دریافت و تجربه نماید.

فورزا از گیم پلی بسیار طبیعی بهره برده که این تجربه را برای کاربر به ارمغان آورده است تا زمان عبور از روی گودال های موجود در مسیر یا پیچیدن به اطراف، لغزش لاستیک و وزن خودرو را به خوبی احساس کند.

فرقی نمیکند که شما از طرفداران کنسول سونی میباشید یا مایکروسافت! نکته ای که وجود دارد این است که: هیچ بازی از نظر فیزیک و گرافیک به بازی Forza 7 نزدیک نمیباشد. اما نکته مهم تر در مورد آن، توجه به خصوص فورزا به جزئیات است که سبب شده است تا با یک عنوان شبیه ساز مسابقه ای بسیار واقع گرایانه مواجه باشیم.

فورزا چندین حالت مختلف تک نفره را برای بازی کردن در نظر گرفته است که بهترین حال آن را میتوان “Forza Driver’s Cup Challenge” تلقی کرد. این گزینه به شما اجازه میدهد تا در طول تجربه بازی، تعداد زیادی خودروهای مختلف را برانید.

Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 7

انتظار میرود که پس از عرضه نهایی بازی، چندین حالت چند نفره مختلف به بازی اضافه شود. استودیو Turn 10 که وظیفه ساخت نسخه های مختلف فورزا را در این چند سال بر عهده داشته است، به خوبی نشان داده که از محدود استودیوهایی است که پس از عرضه بازی نیز، پشتیبانی بسیار خوبی از بازی داشته و در زمان مناسب، DLC ها، ویژگی های جدید و… را برای بازی منتشر خواهد کرد.

فرقی ندارد که از بین سه نسخه Standard، Deluxe و Ultimate کدام یک را خریداری میکنید، انتخاب شما هر کدام که باشد، شک نکنید که با یک عنوان بسیار هیجان انگیز طرف خواهید بود که علاوه بر اینکه “حالت تک نفره” آن بسیار زیبا طراحی شده است، “حالت چند نفره” آن نیز بسیار خوب ساخته شده که تجربه ای زیبا را برای تمام بازیکنان و با هر سطح از مهارت از مبتدی تا حرفه ای به وجود خواهد آورد.

Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 7

لازم به ذکر بوده که Forza 7، یک مجموعه بسیار غنی بوده و بیش از ۷۰۰ خودرو و ۳۰ قطعه آهنگ را در آن شاهد خواهیم بود و این به آن معناست که با یکی از بزرگترین و متنوع ترین مجموعه های بازی های مسابقه ای تا به امروز طرف هستیم.

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا