معرفی اپ

بهترین های اپ استور در سال ۲۰۱۷! (برترین اپ، بازی، موزیک، فیلم و سریال)

بهترین های اپ استور در سال 2017

در این پست نگاهی خواهیم داشت به ۵ عنوانی که در زمینه‌های اپلیکیشن، بازی، آهنگ، فیلم، سریال و کتاب موفق شده‌اند بیشترین دانلود توسط کاربران آیفون و آیپد را در سال ۲۰۱۷ به خود اختصاص دهند.

در این پست نگاهی خواهیم داشت به ۵ عنوانی که در زمینه‌های اپلیکیشن، بازی، آهنگ، فیلم، سریال و کتاب موفق شده‌اند بیشترین دانلود توسط کاربران آیفون و آیپد را در سال ۲۰۱۷ به خود اختصاص دهند. پیش از این در مطلبی از سلسه مطالب ترین های ۲۰۱۷ به معرفی برترین اپ های اپ استور پرداختیم و ۲۰ مورد از محبوبترین اپ های رایگان اپ استور را در سال ۲۰۱۷ معرفی کردیم.

برنامه

بازی

آهنگ

فیلم

سریال

کتاب (علمی)

کتاب (غیرعلمی)

حقیقت این است که برخلاف لیست اندروید، میتوانیم بگوییم که در این لیست، هیچ گونه شگفتی را شاهد نیستیم. همانگونه که مشخص است، برنامه‌های رسانه اجتماعی، محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها در میان کاربران اپل بوده است. با این وجود، جالب توجه است که اسنپ چت و بیتموجی توانسته‌اند در صدر این لیست قرار بگیرند.

در بخش بازی نیز، عنوان محبوب سوپرماریو در جایگاه اول قرار گرفته است تا نشان دهد که علاوه بر محبوبیت در میان کاربران اندرویدی، در میان کاربران ios نیز از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

بازی سوپرماریو

بازی سوپرماریو

در بخش آهنگ نیز، موزیک خوانده شده توسط Ed Sheeran محبوب‌ترین عنوان در میان کاربران بوده است.

نکته جالب توجه در میان فیلم‌ها این است که هر فیلمی که “جنس مؤنث” نقشی محوری در آن بر عهده داشته است، توانسته در این لیست قرار بگیرد!

همانگونه که پیش از این نیز انتظار داشتیم، “بازی تاج و تخت” جایگاه اول را به خود اختصاص داده و پس از آن “تئوری بیگ بنگ” بالاتر از “ریک و مورتی” قرار گرفته است.

سریال بازی تاج و تخت

سریال بازی تاج و تخت

بخش کتاب را باید به دو زیرمجموعه علمی و غیرعلمی تقسیم کنیم. در بخش علمی کتاب Camino Island نوشته John Grisham در جایگاه اول قرار گرفته است. همچنین در بخش غیرعلمی نیز Hillbilly Elegy نوشته J.D. Vance جایگاه اول را به خود اختصاص داده است.

برای مشاهده سایر ترین های سال ۲۰۱۷ اینجا کلیک کنید.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا