1398-01-03
اخبار تکنولوژی

به Google Translate کمک کنید؛ مهاجران به کشور های اروپایی نیازمند یاری شما هستند

به Google Translate کمک کنید؛ مهاجران به کشور های اروپایی نیازمند یاری شما هستند

حتما راجع به مهاجرت های مردم و اتباع کشور های همجوارمان به سمت اروپا شنیده اید، متاسفانه همانطور که قبل از این با هم به مرور تصاویر آوارگان و مهاجرت کننده گان پرداختیم همچنان این جریان ادامه دارد و جالب اینکه در میان مهاجرت کننده اتباع ایرانی هم به تعداد نه چندان زیادی وجود دارند.

با توجه به اینکه یکی از مهمترین نیاز های افرادی که به کشور های اروپایی می روند دانستن زبان آنها و برقراری ارتباط است، به تازگی گوگل در اقدامی قابل تقدیر از افرادی که از سیستم آنلاین مترجم Google Translate استفاده می کنند دعوت می کند تا با کمک کردن به ترجمه صحیح لغات به این مهاجرین کمک کنند.

۱

اگر به زبان انگلیسی تسلط دارید و با ترجمه عبارات و اصطلاحات آشنایی دارید، می توانید در این اقدام انسان دوستانه همراه و همیار گوگل باشید. برای دسترسی به این بخش اینجا کلیک کنید. توجه داشته باشید در صفحه ابتدایی حتما باید دو زبان را انتخاب کنید و در مرحله عبارات رایج برایتان قابل مشاهده می شود که باید معادل انها را به زبان دیگر بنویسید.توجه داشته باشید بسیاری از عبارات و جمله ها از کلمات و عباراتی است که از گوگل برای ترجمه آنها کمک خواسته می شود پس حتما به این نکات برای ترجمه بهتر توجه کنید:

  • فقط ترجمه انجام دهید و از اظهار نظر راجع به عبارات بپرهیزید
  • اگر عبارت یا لفظ نیاز به کلمات پیشوند یا پسوند دارد آن را رها کنید و یا حداکثر توان خود را برای بهترین ترجمه به کار بگیرید
  • ایرادات نگارشی و دستور زبانی را برای ما به حداقل برسانید
  • از عبارات توهین آمیز و یا نا مفهوم رد شوید
  • ترجمه شما بدون ذکر نام شما برای دیگر کاربر ها نشان داده می شود، مراقب نوشتن و ذکر اطلاعات خصوصی خود حین ترجمه باشید.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا