اقتصادی

بیت کوین رکورد ۱۵۰۰۰ دلار را ۱۲ ساعت پس از ۱۴۰۰۰ دلار پشت سر گذاشت!

ارزش بیت کوین لحظاتی پیش برای اولین بار از مرز ۱۵۰۰۰ دلار نیز عبور کرد! این ارز دیجیتالی طی ۳۶ ساعت گذشته رشدی معادل ۳۰۰۰ دلار در هر واحد را تجربه کرده است!

به گزارش بیزینس اینسایدر امروز صبح، مورخ پنج شنبه ۱۶ آذر ۹۶ برای اولین بار ارز دیجیتالی پر آوازه و البته پر هرج و مرج این روز ها توانست مرز ۱۵۰۰۰ دلار به ازای هر واحد را نیز پشت سر بگذارد!

تنها ۱۲ ساعت پس از پشت سر گذاشتن ۱۴۰۰۰ دلار به ازای هر واحد حدود ساعت ۱۳ به وقت تهران شاهد صعود مجدد نمودار های این ارز دیجیتالی به بالا ۱۵۰۰۰ دلار بودیم.

ارزش بیت کوین پنج شنبه 16 آذر 96
ارزش بیت کوین پنج شنبه ۱۶ آذر ۹۶

بیت کوین با افزایش ارزشی ۳۰۰۰ دلاری در ۳۶ ساعت گذشته توانست رشد خودش در سال ۲۰۱۷ را از مرز ۱۰۰۰% فراتر بگذارد!

به گزارش CoinMarketCap.com ارزش بازار هیجان زده و غیر قابل پیش بینی بیت کوین اکنون عددی معادل ۴۰۰ میلیارد دلار برآورد می شود!

این بازار ۱۰ روز پیش عددی معادل ۳۰۰ میلیارد دلار را در اختیار داشت.

اوایل ماه اکتبر میلادی بود که CME Group از بزرگترین اپراتور های مبادله ای در جهان اعلام کرد که از این پس قرارداد های مبادله ای را به انتخاب مشتریان با بیت کوین نیز تنظیم خواهد کرد. گویا CBOE هم به عنوان رقیب این مجموعه در این زمینه اعلام آمادگی کرده است.

علی پوربافرانی

علی پوربافرانی هستم، سالهاست در زمینه IT و تکنولوژی فعالیت می کنم و نوشتن از بهترین سرگرمی هام به حساب میاد. عکاسی و گرافیک رو بسیار دوست میدارم و پیگیر اخبار و مطالب روز دنیای تکنولوژی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا