تلفن همراه

تست اپ قبل از نصب آن؛ ویژگی قابل توجه و بسیار کاربردی گوگل پلی!

گوگل تا کنون به روزرسانی های کوچک و بزرگ بسیاری را در جهت بهبود فروشگاه اینترنی خود Play store منتشر کرده است، اما هیجان انگیزترین به روز رسانی آن را باید اضافه شدن قابلیت “اینستنت اپز” بدانیم که به کاربران اجازه میدهد قبل از نصب اپلیکیشن ها، ابتدا مدتی با آنها کار کرده و آنها را تست کنند.

قابلیت اینستنت اپز اولین بار در ماه مه سال ۲۰۱۶ و در جریان کنفرانس Goolge IO Developer 2016 معرفی شد و گوگل از ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ آرام آرام شروع به راه اندازی آن نمود.

گوگل اکنون اعلام کرده است که کاربران میتوانند از قابلیت اینستنت اپز در برنامه هایی که از آن پشتیبانی میکنند، بهره مند شوند. طبق گزارش ها، این قابلیت هنوز در تمام نقاط در دسترس نمیباشد.

قابل توجه بوده که کاربران با این ویژگی جدید میتوانند قبل از خرید یک اپ، ابتدا آن را امتحان کرده و آسان تر در مورد خرید یا عدم خرید آن تصمیم گیری کنند.

همچنین گوگل با این ویژگی، خصوصیتی را برای فروشگاه خود در نظر گرفته است که کاربران میتوانند حداکثر ۲ ساعت پس از خرید یک برنامه، چنانچه از آن رضایت نداشتند برنامه را پس داده و هزینه ای که پرداخته بودند را دریافت نمایند.

محمدرضا مشهدی زاده

محمدرضا مشهدی زاده هستم. فیلم و سریال بخش عمده ی سرگرمی من رو تشکیل میدن و بعد از اون به مقدار بسیار کمی بازی با کنسول، اگر هم فرصتی پیش بیاد داستان های کوتاه رو برای خوندن میپسندم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا