روانشناسی و موفقیت

تست روان شناسی تصویری : کلید انتخابی از قدرت واقعی شخصیت شما می‌گوید!

تست روان شناسی تصویری

تست روان شناسی تصویری : کلید انتخابی از قدرت واقعی شخصیت شما می‌گوید! برای روان شناسی تصویری امروز یکی از کلیدها را انتخاب کنید تا در باره نیروهای درونی نشناخته و کشف نشده زندگی تان بیشتر بدانید تا کلید درهای ورود به زندگی آینده را در اختیار داشته باشید.

هر کسی دنبال کلید درهای زندگی خود است. درهایی پنهان که اگر باز شوند قدرت های ناشناخته تان آشکار خواهد شد. قدرت واقعی شخصیت نهفته در ضمیر ناخودآگاه که با شناخت از آن ها رمز و رازهای پشت درهای بسته برای شما فاش می‌شود تا آگاهانه تر برای آینده تان تصمیم بگیرید. مثل همیشه روان شناسی تصویری امروز را با انتخاب کلیدی که توجه تان را جلب می‌کند و بیشتر از آن خوشتان می‌آید در نت نوشت امروز دنبال کنید.

تست روان شناسی تصویری

تست روان شناسی تصویری

کلید شماره یک : آفرودیت

آفرودیت الهه عشق، زیبایی و زناشویی یونان است. اگر این کلید را انتخاب کرده اید به عشق واقعی ایمان دارید. کلا نگاه مثبت و ساده ای به زندگی دارید. نماد پرنده در کلید آفرودیت نشانگر ارزشی است که به آزادی می‌دهید. یکی از ویژگی های بارز شما شخصیت مستقل تان است. علاوه بر نماد آزادی، پرنده نماد صلح و هماهنگی است که شما خیلی به آن ها اهمیت می‌دهید. درست به سادگی طرح کلید زندگی ساده را ترجیح می‌دهید و اسیر زرق و برق نیستید.

قدرت واقعی شخصیت شما در عشق و احساسات تان نهفته است.

کلید شماره دو : درویدز

این کلید نمادی متعلق به سبک سلتیک Celtic در عصر باستان است. یعنی عضو بلندمرتبه جامعه مثل رهبر مذهبی یا معنوی یا یک شخص قدرتمند. کلید درویدز ارتباط همیشگی با جامعه باستانی دارد و نشانگر ارتباط بین طبیعت و مردم است. نقطه ها یا گره های ارتباطی سلتیکی در کلید سمبل طبیعت و هماهنگی است. با انتخاب این کلید اشتیاق بی حد خود به طبیعت، یافتن آرامش و تنهایی را به نمایش گذاشته اید.

قدرت واقعی شخصیت شما در رفتار بسیار متشخص و عاقلانه شما نهفته است.

کلید شماره ۳ : رویالتی

تنها یک شخص می‌تواند این کلید را  که در واقع شاه کلید است پیدا کندو آن کسی است که به او الهام می‌شود. رویاهای بزرگی دارید و تمام هدف تان رسیدن به آن‌ها است. اهداف بزرگی که هیچ چیز و هیچ کس نمی‌تواند شما را از رسیدن به آن ها باز دارد. چون شما همه چیز را در ذهن تان برنامه ریزی کرده اید. خیلی خوب می‌دانید چه طور سخت کار کنید. هر چند گاهی باید به شما یادآوری کنند که کمی هم به دور و برتان نگاهی بیندازید و به خودتان استراحت بدهید.

قدرت واقعی شخصیت شما در عمق آرزوهایتان نهفته است.

کلید شماره ۴ : تریپل گادس

این کلید قرن ها نماد قدرت و ایمان بود. انتخاب این کلید نشان می‌دهد ارتباط شما با معنویات و نیروهای ماورالطبیعه خیلی قوی است. اغلب مواقع با حس شهودی خود به خواسته های دیگران پی می‌برید. جادو نمی‌کنید ولی ناخودآگاه می‌دانید چه طور ذهن مردم را بخوانید. غریزه ای قدرتمند که شما را از دیگران متمایز می‌کند. گویی خلق شده اید تا کارهای خاصی انجام دهید و موفق باشید.

قدرت واقعی شخصیت شما در حس شهودی شما با دنیای اطراف تان است.

کلید شماه ۵ : اروس

اروس خدای جذابیت و اشتیاق یونان باستان است. شما کلیدی را انتخاب کرده اید که نماد عشق یعنی قلب را در انتهای خود دارد. پس در ذهن خود عشق را پرورش می‌دهید و به زودی هم اگر تاکنون عشق واقعی تان را پیدا نکرده اید، با تمام احساس تان به آن خواهید رسید. هر چند پیش از این، از نظر احساسی شکست خورده اید ولی برای پیدا کردن همراه واقعی تان ناامید نشده اید. روزی عشق واقعی تان را خواهید یافت و زیباترین لحظه ها را خواهید داشت. چند ارتباط کوتاه بی سرانجام قبلی را فراموش کنید.

قدرت واقعی شخصیت شما در توانایی رومانتیک شما در دوست داشتن است.

 

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا