1398-01-05
روانشناسی و موفقیت

تست روانشناسی تصویری از قدرت واقعی شخصیت شما می‌گوید!

تست روان شناسی تصویری

برای انجام تست روانشناسی تصویری امروز یکی از کلیدها را انتخاب کنید تا درباره نیروهای درونی نشناخته و کشف نشده زندگی تان بیشتر بدانید تا کلید درهای ورود به زندگی آینده را در اختیار داشته باشید.

در این مطلب ۲ تست روانشناسی تصویری داریم. در تست روانشناسی اول را با انتخاب کلیدی که توجه تان را جلب می‌کند و بیشتر از آن خوشتان می‌آید به شخصیت خود پی خواهید برد. هر کسی دنبال کلید درهای زندگی خود است. درهایی پنهان که اگر باز شوند قدرت های ناشناخته تان آشکار خواهد شد. قدرت واقعی شخصیت نهفته در ضمیر ناخودآگاه که با شناخت از آن ها رمز و رازهای پشت درهای بسته برای شما فاش می‌شود تا آگاهانه تر برای آینده تان تصمیم بگیرید. برای انجام تست روانشناسی تصویری امروز یکی از کلیدها را انتخاب کنید تا درباره نیروهای درونی نشناخته و کشف نشده زندگی تان بیشتر بدانید تا کلید درهای ورود به زندگی آینده را در اختیار داشته باشید.

بیشتر بخوانید: تست روانشناسی مکعب برای شناخت شخصیت و ضمیر ناخود آگاه

تست روانشناسی تصویری با انتخاب کلید

تست روانشناسی تصویری

تست روانشناسی تصویری

کلید شماره یک : آفرودیت

آفرودیت الهه عشق، زیبایی و زناشویی یونان است. اگر این کلید را در تست روانشناسی تصویری امروز انتخاب کرده اید به عشق واقعی ایمان دارید. کلا نگاه مثبت و ساده ای به زندگی دارید. نماد پرنده در کلید آفرودیت نشانگر ارزشی است که به آزادی می‌دهید. یکی از ویژگی های بارز شما شخصیت مستقل تان است. علاوه بر نماد آزادی، پرنده نماد صلح و هماهنگی است که شما خیلی به آن ها اهمیت می‌دهید. درست به سادگی طرح کلید زندگی ساده را ترجیح می‌دهید و اسیر زرق و برق نیستید.

قدرت واقعی شخصیت شما در عشق و احساسات تان نهفته است.

بیشتر بخوانید: تست روانشناسی مکعب برای شناخت شخصیت و ضمیر ناخود آگاه

کلید شماره دو : درویدز

این کلید نمادی متعلق به سبک سلتیک Celtic در عصر باستان است. یعنی عضو بلندمرتبه جامعه مثل رهبر مذهبی یا معنوی یا یک شخص قدرتمند. کلید درویدز ارتباط همیشگی با جامعه باستانی دارد و نشانگر ارتباط بین طبیعت و مردم است. نقطه ها یا گره های ارتباطی سلتیکی در کلید سمبل طبیعت و هماهنگی است. با انتخاب این کلید اشتیاق بی حد خود به طبیعت، یافتن آرامش و تنهایی را به نمایش گذاشته اید.

قدرت واقعی شخصیت شما در رفتار بسیار متشخص و عاقلانه شما نهفته است.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت واقعی

کلید شماره ۳ : رویالتی

تنها یک شخص می‌تواند این کلید را  که در واقع شاه کلید است پیدا کندو آن کسی است که به او الهام می‌شود. رویاهای بزرگی دارید و تمام هدف تان رسیدن به آن‌ها است. اهداف بزرگی که هیچ چیز و هیچ کس نمی‌تواند شما را از رسیدن به آن ها باز دارد. چون شما همه چیز را در ذهن تان برنامه ریزی کرده اید. خیلی خوب می‌دانید چه طور سخت کار کنید. هر چند گاهی باید به شما یادآوری کنند که کمی هم به دور و برتان نگاهی بیندازید و به خودتان استراحت بدهید.

قدرت واقعی شخصیت شما در عمق آرزوهایتان نهفته است.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت : اولین حیوانی که در تصویر می بینید شخصیت‌تان را نشان می‌دهد!

کلید شماره ۴ : تریپل گادس

این کلید قرن ها نماد قدرت و ایمان بود. انتخاب این کلید نشان می‌دهد ارتباط شما با معنویات و نیروهای ماورالطبیعه خیلی قوی است. اغلب مواقع با حس شهودی خود به خواسته های دیگران پی می‌برید. جادو نمی‌کنید ولی ناخودآگاه می‌دانید چه طور ذهن مردم را بخوانید. غریزه ای قدرتمند که شما را از دیگران متمایز می‌کند. گویی خلق شده اید تا کارهای خاصی انجام دهید و موفق باشید.

قدرت واقعی شخصیت شما در حس شهودی شما با دنیای اطراف تان است.

بیشتر بخوانید: روانشناسی رنگ ها ؛ رابطه رنگها و شخصیت های انسانی

کلید شماره ۵ : اروس

اروس خدای جذابیت و اشتیاق یونان باستان است. شما کلیدی را انتخاب کرده اید که نماد عشق یعنی قلب را در انتهای خود دارد. پس در ذهن خود عشق را پرورش می‌دهید و به زودی هم اگر تاکنون عشق واقعی تان را پیدا نکرده اید، با تمام احساس تان به آن خواهید رسید. هر چند پیش از این، از نظر احساسی شکست خورده اید ولی برای پیدا کردن همراه واقعی تان ناامید نشده اید. روزی عشق واقعی تان را خواهید یافت و زیباترین لحظه ها را خواهید داشت. چند ارتباط کوتاه بی سرانجام قبلی را فراموش کنید.

قدرت واقعی شخصیت شما در توانایی رومانتیک شما در دوست داشتن است.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت شناسی تصویری

تست روانشناسی تصویری شماره ۲

در تصویر زیر چه چیزی را ابتدا می بینید؟

تست روانشناسی تصویری

تست روانشناسی تصویری

سر تمساح

شما آدم محتاطی هستید. شانس‌ها و فرصت های متفاوت را در زندگی تجربه نمی‌کنید. در واقع خیلی اهل ریسک نیستید. چون همیشه مواظب خطرات هستید. دیدن سر تمساح در نگاه اول نشانگر هوشیاری و هشدار در ضمیر ناخودآگاه‌تان است. تا می‌توانید از مشکلات دوری می‌کنید و اگر مشکلی بروز کرد قبل از آن که بزرگ و دردسرساز شود سعی در حل آن دارید. شما از آن دسته افرادی هستید که سریع مشکل را پیدا می‌کنند. احتمالا اگر با دوستان تان صحبت کنید آن‌ها هم با ما موافقند که گاهی عصبی می‌شوید و مشکلات را بزرگ می‌کنید. هر چند باید از این شم برای جلوگیری از بروز مشکلات بهره گرفت ولی لازم است کمی به خودتان استراحت بدهید و به آرامش برسید.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت سرخپوستی

قایق

اگر در این تست روانشناسی تصویری در نگاه اول قایق را دیده اید معلوم است به جزییات خیلی دقت می‌کنید. قایق به آن کوچکی در دهان تمساحی به آن بزرگی به زحمت دیده می‌شود. این نوع نگاه به جزئیات از شما آدم خلاقی ساخته است. ذهن فعال و خلاق شما مدام در حال خلق یک اثر هنری است. علاوه بر ذهن خلاق‌تان شما فردی هستید که به دقت در باره هر چیزی فکر می‌کنید. وقتی روش خلاقانه‌تان را با تفکر همراه کنید کارهای بزرگی را به سرانجام می‌رسانید.

بیشتر بخوانید: تست اعتماد به نفس روزنبرگ , با این آزمون خود را به طور دقیق ارزیابی کنید!

این امکان هم وجود دارد که در برهه ای از زندگی سر تمساح و در برهه ای دیگر قایق را ببینید. اگر این تجربه را داشته‌اید می‌توانید به تغییرات روحیه خود در در دهه های مختلف زندگی پی ببرید.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا