روانشناسی و موفقیت

تست شخصیت پنهان ، تصویری انتخابی بخشی از شخصیت پنهان تان را بازگو می‌کند

تست شخصیت پنهان

آن چه در ضمیرناخودآگاه مان می گذرد معمولا رمز و رازی پوشیده است. تست شخصیت پنهان امروز را برای شناخت جنبه دیگری از شخصیت پنهان تان مطالعه کنید.

در تست شخصیت پنهان یکی از رمز و رازهای شخصیت پنهان شما را برایتان آشکار می کنیم. ضمیر ناخودآگاه خیلی چیزها در خود پنهان دارد که شما از وجودش در شخصیت خود آگاه نیستید. امروز نوبت پرها است. در تست شخصیت پنهان یکی از پرهایی را که عمیقا دوست دارید و برایتان جذابیت بیشتری دارید، انتخاب کنید تا نت‌نوشت امروز به شما بگوید چه چیزی در ضمیر ناخودآگاه‌تان پنهان شده است.

بیشتر بخوانید: تست روان شناسی حیوانات ، ویژگی شخصیتی از روی حیوان مورد علاقه شما

تست شخصیت پنهان

تست شخصیت پنهان

تست شخصیت پنهان

پر شماره ۱

با انتخاب این پر در تست شخصیت پنهان ، شخصیت پنهان شما آرامش را به هر چیز دیگری ترجیح می دهد. خود را درگیر درام های زندگی نمی کنید. بیشتر تمایل دارید تقریبا با تمام کسانی که می شناسید کنار بیایید. همه شما را انسانی مهربان و آرام می شناسند که دوست دارد به دیگران کمک کند.

بیشتر بخوانید: تست اعتماد به نفس روزنبرگ

پر شماره ۲

این پر را در تست شخصیت پنهان انتخاب کرده اید؟ پس ذهنی سریع دارید و به سرعت برق و باد ایده ها را می قاپید. کامل بودن رمز موفقیت شما است. هر چند گاهی این ویژگی شما را به دردسر می اندازد. چون از دیگران هم انتظار کامل بودن دارید. بدون آن که بخواهید گاهی از دیگران فاصله می گیرید تا به خودتان و کسانی که دوست شان دارید یادآوری کنید وجودتان مهم است.

بیشتر بخوانید: تست روانشناسی مکعب برای شناخت شخصیت و ضمیر ناخود آگاه

پر شماره ۳

شخصیت پنهان شما عاشق ریسک کردن است. کلی آرزو و امیال در زندگی دارید. کاملا مستقل و متکی به خود هستید. ولی لازم است با کمی تلاش توجه بیشتری به دوستان تان کنید. چون استقلال شما آن قدر زیاد است که باعث می شود آن ها فکر کنند هیچ وقت به آن ها نیاز ندارید.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت شناسی تصویری

پر شماره ۴

با انتخاب این پر در تست شخصیت پنهان شخصیت پنهان شما انسانی سرسخت و رام نشدنی است. همیشه آماده اید تا راه حل های برجسته ای برای مشکلاتی پیدا کنید که زندگی به سوی تان پرتاب می کند. همین ویژگی برجسته باعث می شوند تا دوستان تان فکر کنند شما همیشه و همه جا می خواهید رئیس و رهبر باشید. در صورتی که چنین قصدی ندارید. کمی اجازه بدهید دیگران هم اظهار نظر کنند.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت واقعی

پر شماره ۵

اگر این برگ را در تست شخصیت پنهان انتخاب کرده اید انسانی خلاق، هنرمند و درون گرا هستید که قابلیت های زیادی دارد. متاسفانه اعتماد به نفس پایین شما اجازه نمی دهد تا جنبه های خلاقانه شما فرصت رشد پیدا کند. اگر واقعا چنین حسی دارید روی اعتماد به نفس تان کار کنید، به خودتان ایمان داشته باید و در کمال تعجب ببینید چه توانایی های بالقوه ای دارید که تاکنون فرصت ظهور پیدا نکرده اند.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت سرخپوستی

منبع: davidewolfe.com

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندیدبه صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا