تلفن همراه

تصاویر نهایی Galaxy Note 8 فاش شد؛ دوربین دو لنز در کنار سنسور اثر انگشت!

تصاویر قطعی از رندر های نهایی Galaxy Note 8 هم به لطف افشاگری های کاربران کنجکاو اکنون قابل مشاهده است. در تصاویری که در ادامه می بینید می توانیم از تمامی زوایا این پرچمدار را ببینیم.

Galaxy Note 8
Galaxy Note 8
Galaxy Note 8
Galaxy Note 8

بیست و سوم آگوست یعنی کمتر از ۲۲ دیگر شاهد رونمایی این پرچمدار توسط سامسونگ خواهیم بود. این بار نوت درست مشابه S8 دارای صفحه نمایش با دو لیه کناری خم شده بوده و فقط از مقابل خمیدگی کمتری در گوشه ها نسبت به S8 و S8 Plus دارد. دکمه اختصاصی Bixby در نوت ۸ در قسمت لبه سمت راست خودنمایی می کند. در قسمت پشتی هم مطابق پیش بینی ها شاهد حضور دوربین دو لنزی با فلش هستیم.

متاسفانه تصاویر فاش شده خبر از حضور سنسور اثر انگشت دقیقا مشابه S8 در پشت دستگاه دارد. پشت دستگاه دست کنار لنز های دوربین شاهد حضور سنسور اثر انگشت هستیم. امیدواریم اتفاق ناگواری که برای نوت ۷ سال گذشته در همین برهه رویداد امسال برای Note 8 اتفاق نیفتد و شاهد یک گوشی پرچمدار بدون عیب و نقص از سوی سامسونگ باشیم.

علی پوربافرانی

علی پوربافرانی هستم، سالهاست در زمینه IT و تکنولوژی فعالیت می کنم و نوشتن از بهترین سرگرمی هام به حساب میاد. عکاسی و گرافیک رو بسیار دوست میدارم و پیگیر اخبار و مطالب روز دنیای تکنولوژی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا