تلفن همراه

تقاضای بالا برای آیفون X؛ آخرین نسخه از آیفون از ابتدا نایاب خواهد بود!

طبق خبرهای منتشر شده، ظاهراً تقاضا برای آیفون X بیشتر از  انتظار اپل خواهد بود و اپل برای رساندن این تعداد گوشی به دست مشتریان با مشکل مواجه خواهد شد.

«مینگ چی کو» تحلیلگر ارشد مؤسسه KGI Securities در این رابطه میگوید: “ما معتقدیم که طراحی تمام صفحه و ویژگی تشخیص چهره آیفون X، تقاضا برای این گوشی را بالا میبرد. اما به دلیل محدودیت عرضه، تقاضای نامطلوب میتواند عرضه را تا سال ۲۰۱۸ به تأخیر اندازد.”

خرید آیفون X
خرید آیفون X

کو پیش بینی میکند: “اپل تا قبل از پایان سال مالی، حدود ۴۰ میلیون دستگاه آیفون X را خواهد فروخت و این عدد در سال ۲۰۱۸ به ۹۰ میلیون نیز خواهد رسید.”

این موضوع همچنین توضیح میدهد که چرا اپل زمانی دیرتر نسبت به آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را برای عرضه آیفون X در نظر گرفته است.

اپل زمانی بین اواخر ماه اکتبر و اوایل ماه نوامبر را برای پیش خرید آیفون X در نظر گرفته است. این در حالی است که پیش خرید آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس به تازگی آغاز شده است.

آیفون X
آیفون X

با این حال، متقاضیان امیدوارند که تقاضای بیش از حد آنها برای آیفون X، از سوی اپل نادیده گرفته نشود.

کو در این باره میگوید: “آیفون X در کوتاه مدت برای عرضه با مشکل مواجه خواهد شد.”

این به آن معناست که اپل باید از زمان پیش رو استفاده کرده، تا چرخه عرضه بهتری را برای آیفون X به وجود آورد.

محمدرضا مشهدی زاده

محمدرضا مشهدی زاده هستم. فیلم و سریال بخش عمده ی سرگرمی من رو تشکیل میدن و بعد از اون به مقدار بسیار کمی بازی با کنسول، اگر هم فرصتی پیش بیاد داستان های کوتاه رو برای خوندن میپسندم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا