1398-03-28
تکنولوژی

جایزه متفاوت گرمی امسال همراه با دوربین GoPro داخلش به برنده اهدا خواهد شد

جایزه متفاوت گرمی امسال همراه با دوربین GoPro داخلش به برنده اهدا خواهد شد

حتما راجع به جایزه گرمی می دانید و شنیده اید (اگر نه این مدخل از ویکیپدیا را بخوانید)، حتما باید برای شما هم جالب باشد که بدانید عکس العمل و تمامی حواشی افرادی که این جایزه را دریافت خواهند کرد چگونه خواهد بود. امسال تندیس هایی که به برندگان ۵۸th Annual Grammy Awards اهدا خواهد شد متفاوت از سال های پیش است، در یک اقدام جالب امسال در هر یک از تندیس ها یک دوربین فیلم برداری GoPro به صورت داخلی نصب شده تا یک پرسپکتیو تمام عیار برای پخش کردن و پوشش تلویزیونی از برنده این تندیس ارائه شود.

gopro-grammy-cam

تمامی ویدئوی استریم شده از این دوربین ها از سامانه Grammy Live قابل ردیابی و مشاهده خواهد بود و طبق اطلاعات و اخبار تصاویر های زنده و قابل پخش و هیجان انگیز این رویداد را می توانید از شبکه CBS به صورت زنده مشاهده کنید. نکته جالب اینکه بعد از هر بار شارژ هر دوربین GoPro توانایی ضبط ۳ ساعت فیلم را داراست و احتمالا تمامی حواشی بعد از دریافت هدایا و واکنش های هنرمندان بعد از دریافت هدایا و همینطور پشت صحنه رویداد به طور کامل ضبط خواهد شد.

لازم به ذکر است که کمتر از ۲ روز دیگر تا این اتفاق بزرگ موسیقی با عنوان جایزه گرمی ۵۸ ام که در ۱۵ فوریه برگزار خواهد شد باقی است.

performer_list_key_image

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا