اخبار تکنولوژی

درد‌سرهای سامسونگ برای جایگاه سنسور اثر انگشت در Galaxy S9

یکی از معضلات کنونی در پرچمداران حال حاضر سامسونگ در بازار تلفن های همراه جایگاه نامناسب سنسور اثر انگشت است. عدم قرار گیری در مکان مناسب و قرار گرفتن در کنار لنز دوربین که باعث کثیفی همیشگی دوربین این گوشی ها می شود از نکات منفی و معضلات این گوشی ها برای کاربران به حساب می آید.

متاسفانه طبق اطلاعات و اخبار تازه منتشر شده کنونی می دانیم که در کهکشانی بعدی سامسونگ خبری از تعبیه شده سنسور اثر انگشت در صفحه نمایش نخواهد بود و Galaxy S9 این امکان را به همراه نخواهد داشت.

پس از معرفی S8 بسیاری از کاربران با دیدن جایگاه نامناسب سنسور اثر انگشت منتظر حضور Note 8 شدند تا شاید سامسونگ این ایراد را در نوت رفع کند! اما متاسفانه باز هم علی رغم حضور لنز های دوتایی در Note 8 شاهد حضور سنسور اثر انگشت در بالای دستگاه و کنار دوربین بودیم.

طبق اطلاعاتی که توسط The Investor منتشر شده در گوشی Galaxy S9 هم شاهد حضور سنسور اثر انگشت در پشت دستگاه خواهیم بود. متاسفانه طبق خبر منتشر شده با توجه به تمام صفحه بودن S9 امکان قرار گیری در این سنسور در پنل جلویی وجود نداشته و باز هم شاهد حضور این سنسور در پشت دستگاه هستیم!
البته جایگاه دقیق این سنسور هنوز مشخص نیست اما امیدواریم ساز و کاری صورت بگیرد تا این جایگاه به نقاط میانی بدنه و زیر دوربین انتقال یابد تا دسترسی به این توانایی برای کاربران ساده تر باشد.

علی پوربافرانی

علی پوربافرانی هستم، سالهاست در زمینه IT و تکنولوژی فعالیت می کنم و نوشتن از بهترین سرگرمی هام به حساب میاد. عکاسی و گرافیک رو بسیار دوست میدارم و پیگیر اخبار و مطالب روز دنیای تکنولوژی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا