1398-01-02
دانستنی‌های سلامتی

جایگزین طبیعی مام : راه‌حل ساده و بی‌خطری که فراموش شده است!

جایگزین طبیعی مام

عرق بدن با عفونتها مبارزه می کند. درست شنیدید! عرق کردن موجب کشته شدن باکتری های پوست می شود، با ما باشید تا جایگزین طبیعی مام را به شما معرفی کنیم

بهتر است تا دیر نشده به فکر جایگزین طبیعی مام باشید. عرق بدن با عفونتها مبارزه می کند. درست شنیدید! عرق کردن موجب کشته شدن باکتری های پوست می شود و به همین دلیل است که استفاده از ضد عرق ها این فرایند را به طور کامل ویران می کنند. دئودورانت ها مجاری عرق را با مواد سمی مانند آلومینیوم می پوشانند و راه را برای رشد و ورود باکتری ها به جریان خون باز می کنند. استفاده از دئودورانت های تجاری می تواند باعث بروز امراضی مانند آلزایمر و ناباروری شود. بنابراین به شما توصیه می کنیم که از این محصولات دوری کنید و برای این که بدن تان بوی بدی ندهد از محصولات طبیعی استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با جایگزین طبیعی مام آشنا کنیم:

بیشتر بخوانید: طرز تهیه دئودورانت طبیعی ضد تعریق و خوشبو کننده بدن

جایگزین طبیعی مام

لیمو ترش جایگزین طبیعی مام و دئودورانت

لیمو ترش جایگزین طبیعی مام و دئودورانت

لیمو ترش یک هدیه بزرگ از طرف خداوند برای ماست. این بار لیمو به کمک بوی بد بدن می آید و یکی جایگزین طبیعی مام می شود! لیمو ترش را از وسط دو تکه کنید و یک تکه از آن را به زیر بغل تان بمالید و قبل از پوشیدن لباس تان اجازه دهید که زیر بغل تان کاملا خشک شود.

با این کار به اسید سیتریک آبلیمو فرصت می دهید تا کار خود را شروع کند. با این کار تا ساعت ها بدن شما بوی بدی نخواهد داد. از هر تکه آبلیمو تا چند روز می توانید استفاده کنید البته به شرطی که آن ها را در ظرفی در بسته نگهداری کنید.

بیشتر بخوانید: مضرات لاک ناخن و جایگزین طبیعی لاک ! ۱۰ ساعت پس از لاک زدن این اتفاقات در بدن می افتد

لیمو چگونه بوی بد را از بین می برد؟

عرق به خودی خود بوی بدی ندارد و آن چه که باعث ایجاد بوی بد می شود باکتری ها و قارچ های موجود بر روی پوست هستند که این محیط برای رشد آن ها مناسب است و عرق را به مواد بدبویی تجزیه می کنند. آبلیمو یک ماده ضد باکتری بسیار قوی است که از رشد این موجودات ولگرد مراقبت می کند. آبلیمو فقط نمی گذارد که عرق بوی بدی بگیرد و مانند دئودورانت ها ولی کاملا ارگانیک به عنوان جایگزین طبیعی مام جلوی عرق کردن را نمی گیرد!

بیشتر بخوانید: محصولات بهداشتی طبیعی مثل شامپو، لوسیون و دئودورانت را در خانه بسازید!

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا