اجتماعی

جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی

هالووین

هالووین جشنی است سنتی که در غرب و خیلی دور تر از سرزمین ما در بسیاری از نقاط دنیا گرامی شمرده می شود و مردم تدارک بسیار برای این مراسم و تمامی حواشی آن در نظر می گیرند. لباس های غیر معمول و نا متعارف می پوشند، گریم و آرایش های ترسناک و خون آلود را ترجیح می دهند و کدو تنبل ها را آرایش می کنند و در پذیرایی هایشان از شکلات های رنگارنگ استفاده می کنند. ترساندن و ترسیدن از سرگرمی های این مراسم به حساب می آید و روز های این جشن حال و هوای جالبی در شهر ها و کشور های مختلف دنیا حاکم است.

مجموعه تصاویر زیر از گردشگرانی است که در راهرو های یک مکان دیدنی تنها گذاشته شده و سپس در سکوت سالن ناگهان صدای جیغی دلهره و ترس را مهمان گردشگرها می کند. دیدن این تصاویر خالی از لطف نیست و شاید حتی خنده دار نیز باشد.

به نظر شما ترسیدن کدام یک از این گردشگران در تصاویر خنده دار تر است ؟

nightmaresfearfactory4 nightmaresfearfactory5 nightmaresfearfactory6 nightmaresfearfactory7 nightmaresfearfactory8 nightmaresfearfactory9 nightmaresfearfactory10 nightmaresfearfactory11 nightmaresfearfactory12 nightmaresfearfactory13 nightmaresfearfactory14 nightmaresfearfactory15 nightmaresfearfactory1 nightmaresfearfactory2 nightmaresfearfactory3

Nightmares Fear Factory: Website | Facebook | Flickr

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا