هالووین
اجتماعی

جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

هالووین جشنی است سنتی که در غرب و خیلی دور تر از سرزمین ما در بسیاری از نقاط دنیا گرامی شمرده می شود و مردم تدارک بسیار برای این مراسم و تمامی حواشی آن در نظر می گیرند. لباس های غیر معمول و نا متعارف می پوشند، گریم و آرایش های ترسناک و خون آلود را ترجیح می دهند و کدو تنبل ها را آرایش می کنند و در پذیرایی هایشان از شکلات های رنگارنگ استفاده می کنند. ترساندن و ترسیدن از سرگرمی های این مراسم به حساب می آید و روز های این جشن حال و هوای جالبی در شهر ها و کشور های مختلف دنیا حاکم است.

آیینه تهران

مجموعه تصاویر زیر از گردشگرانی است که در راهرو های یک مکان دیدنی تنها گذاشته شده و سپس در سکوت سالن ناگهان صدای جیغی دلهره و ترس را مهمان گردشگرها می کند. دیدن این تصاویر خالی از لطف نیست و شاید حتی خنده دار نیز باشد.

به نظر شما ترسیدن کدام یک از این گردشگران در تصاویر خنده دار تر است ؟

جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی

Nightmares Fear Factory: Website | Facebook | Flickr

جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی جشن هالووین؛ ترسیدن های خنده دار آدم های معمولی

پاوو

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا