1398-01-05
دانستنی‌های سلامتی

درمان فشار خون با طب سنتی و درمان استرس با طب فشاری + ویدیو

درمان فشار خون با طب سنتی و درمان استرس با طب فشاری

اگر به دنبال درمان فشار خون با طب سنتی و درمان استرس با طب فشاری هستید این مطلب مخصوص شماست و مطمئن باشید که اگر سایر فاکتورها را در درمان فشار خون و استرس رعایت کنید این روش جواب خواهد داد.

اگر به دنبال درمان فشار خون با طب سنتی و درمان استرس با طب فشاری هستید این مطلب مخصوص شماست و مطمئن باشید که اگر سایر فاکتورها را در درمان فشار خون و استرس رعایت کنید این روش یعنی درمان فشار خون با طب سنتی و درمان استرس با طب فشاری حتما جواب خواهد داد. در زندگی های شهرنشینی میزان این استرس ها بسیار زیاد است و حتی خود افراد از وجود این استرس های پنهان اطلاعی ندارند. حتما می پرسید که استرس پنهان چیست؟ بسیاری از شرایطی که ما در طی روز در آن ها قرار می گیریم ممکن است به بدن ما استرس فراوانی را وارد کنند که خود ما از آن اطلاعی نداریم. زمانی که بدن در طولانی مدت تحت این استرس ها قرار می گیرد دچار مشکلات عدیده ای می شود. مشکلاتی نظیر فشار خون بالا، آسم، دیابت، سردرد و حتی بیماری آلزایمر از جمله این بیماری ها است. فشار خون بالا می تواند منجر به بیماری های قلبی و نارسایی کلیه شود!

بیشتر بخوانید: گیاهان دارویی برای رفع خستگی مغز و خستگی و استرس

درمان فشار خون با طب سنتی و درمان استرس با طب فشاری

کاهش استرس و فشار خون راز یک زندگی طولانی و سالم است. تا جایی که می توانید استرس هایتان را کم کنید تا از بیماری ها در امان بمانید. راه هایی برای کاهش استرس مانند : داشتن یک رژیم غذایی سالم از میوه ها و سبزیجات تازه، کاهش مصرف کافئین و قند و شکر، اجتناب از مصرف الکل و سیگار و داشتن خواب کافی را امتحان کنید.

بیشتر بخوانید: چند دمنوش مفید برای کاهش فشار خون

اما راه دیگر استفاده از طب فشاری است. در نت نوشت بارها از این طب صحبت کرده ایم و در ویدیوی زیر به درمان فشار خون با طب سنتی و درمان استرس با طب فشاری خواهیم پرداخت. این روش با به جریان انداختن گردش خون به کاهش استرس و گرفتگی عضلات کمک می کند. همچنین انرژی های حیاتی بدن را فعال کرده و موجب درمان بسیاری ازبیماری ها می گردد.

بیشتر بخوانید: درمان بی خوابی با طب سوزنی و طب فشاری با فشار دو نقطه بدن

در ویدیوی زیر خواهید فهمید که نقطه GB 21 را فعال کنید و استرس و فشار خون را کاهش دهید.

اگر در مشاهده ویدیو مشکلی پیش آمد، می توانید از سرور خود نت نوشت یا در کانال نت نوشت این ویدیو را دانلود کنید: فشار خون بالا و استرس شدید را فقط با فشار این یک نقطه درمان خواهید کرد!

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا