آموزشی

آسانترین روش دانلود اپ از Google Play برای اندرویدی ها

روش آسان دانلود اپ از Google Play برای اندرویدی ها

متاسفانه محدودیت ها و تحریم علی رغم اینکه بسیاری آن را بی فایده می دانند !!! بسیار دست و پا گیر است و مشکلات بسیاری را برای کاربران اینترنتی ایجاد کرده و باید گفت علی رغم محدودیت هایی که کاربران اینترنت از داخل دچار آن هستند (فیلترینگ) محدودیت های خارجی هم برای کاربران ایرانی بسیار آزار دهنده است.

آیینه تهران

متاسفانه و یا خوشبختانه همین محدود بودن ها باعث رفع مشکلات و زکاوت بیشتر در کاربران ایرانی شده و شما برای رفع انواع مشکلات چندین و چند راه حل کاربردی خواهید یافت.

در این نوبت با هم به بررسی آسان ترین راه برای دسترسی به Google Play که به عنوان مارکت اصلی برنامه های اندروید توسط گوگل ارائه شده خواهیم پرداخت. اگر شما هم به این فروشگاه برای دانلود اپلیکیشنی سر زده باشید متوجه شده اید که دانلود کردن بعضی از اپ ها امکان پذیر نیست و برای کشور ما محدودیت دسترسی قرار گرفته است. نکته قابل اشاره اینکه حتما برای دسترسی باید ip غیر از ایران داشته باشیم تا Google Play امکان دانلود اپ ها را به ما بدهد.

مرحله اول برای دانلود آسان از Google Play

خوشبختانه راه های فراوانی برای گوشی های اندرویدی برای تغییر ip وجود دارد که اکثر کاربرها ندانسته و یا با عنوان فـــیلتــرشـکن آنها را می شناسند. شما با نصب اپ هایی مثل Hotspot Shild و سایفــــون و خیلی های دیگر می توانید با ip های کشور های دیگر در اینترنت شناسایی شوید، (برای دانلود هات اسـپات اینجا کلیک کنید و یا در کانال تلگرام نت نوشت آن را بیابید)

مرحله دوم برای دانلود آسان از Google Play

نکته مهمی که باید بعد از تغییر ip مد نظر داشته باشید اینکه هنوز هم Google Play شما را با مشخصات ایران می شناسد برای حل این مشکل هم کافی است دیتای های اپ Google Play Store را پاک کنیم.
برای اینکار ابتدا به Setting گوشی خود بروید و سپس دنبال App Manager بگردید، خب حالا صفحه را به سمت چپ بکشید تا به تب ALL برسید، اکنون در لیست Google Play Store را پیدا کنید:

photo_2015-11-01_22-22-41

طبق تصاویر بعد از پیدا کردن Google Play Store روی آن تپ کنید تا باز شود و در نهایت مثل تصاویر روی گزینه Clear Data تپ کنید.

photo_2015-11-01_22-19-56

حالا به آسانی می توانید بدون محدودیت از Google Play دانلود کنید.

سوالی بود در خدمتیم.

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید

پاوو

۱ دیدگاه

یک دیدگاه

  1. علی

    ۲۹ دی ۱۳۹۵ at ۱۹:۳۴

    0

    هکر داری برام ایمیل کنی

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا