1398-03-02
تلفن همراه

سامسونگ گوشی هوشمند قابل انعطاف خود را در CES محرمانه به نمایش گذاشته است!

گوشی هوشمند قابل انعطاف

نسخه آزمایشی گوشی هوشمند قابل انعطاف سامسونگ که به نظر بسیاری از کاربران به نام Galaxy X نامگذاری شده است، پیشرفت خوبی داشته و شرکت آن را در نمایشگاه CES 2018 به صورت خصوصی یا همان VIP برای جذب شرکای تجاری خود به نمایش گذاشته است.

این روز ها شایعاتی در مورد این که سامسونگ در حال ساخت یک گوشی هوشمند قابل انعطاف است در حال گسترش است. با پیشرفت های چشمگیر جدید در تکنولوژی صفحه نمایش قابل انعطاف، تولید چنین گوشی هوشمند قابل انعطاف ازسوی هر یک از شرکت های پیشگام کنونی قریب الوقوع است. هر چند که شرکت های فن آوری برای سال های متمادی تمرکز خود را بر روی این فناوری گذاشته اند، ممکن است این تکنولوژی به اندازه کافی برای ورود به بازار های تجاری آماده نشده باشد.

براساس گزارش جدید، نسخه آزمایشی گوشی هوشمند قابل انعطاف سامسونگ که به نظر بسیاری از کاربران به نام Galaxy X نامگذاری شده است، پیشرفت خوبی داشته و شرکت آن را در نمایشگاه CES 2018 به صورت خصوصی یا همان VIP برای جذب شرکای تجاری خود به نمایش گذاشته است.

به گفته این شرکت، دو گوشی هوشمند با قابلیت انعطاف پذیری و غیرقابل انعطاف، با انحنای ۱R و ۵R برای طرح های fold-in (خم شو به داخل) و fold-out (خم شو به بیرون)، در CES 2018, به نمایش گذاشته شده است.

گزارش ها حاکی از آن است که این شرکت ممکن است در اواخر سال جاری تولید این محصول را آغاز کند، که با اظهارات قبلی سامسونگ همخوانی دارد و نشان می دهد که ما حداقل تا ۲۰۱۹ گوشی هوشمند قابل انعطاف از سامسونگ نخواهیم داشت.

در عرصه تولید گوشی های هوشمند قابل انعطاف سامسونگ تنها یک رقیب ندارد، علی رغم اقداماتی که اپل در این بخش انجام داده مدتهاست شایعات و اخباری از مایکروسافت و Surface Phone در راهش منتشر می شود که طبق گفته ها انتهای امسال میلادی شاهد رونمایی از این دستگاه خواهیم بود. همین روند اطلاعاتی بدون شک سامسونگ را تحت فشار قرار خواهد داد تا سریع تر و در عین حال با تدبیر بیشتری در این عرصه قدم بردارد.

بزودی راجع به گوشی هوشمند قابل انعطاف برند های مطرح در نت نوشت بیشتر خواهید خواند!

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا