اخبار تکنولوژی

سامسونگ Galaxy Note 7 های تعمیر شده را خواهد فروخت!

حتما پیش از این در خبر ها خوانده اید که سامسونگ ناچار به فراخوانی بیش از ۲ میلیون دستگاه از گلکسی نوت ۷ هایی شد که فروخته و روانه بازار کرده بود، اما گویی این شرکت کره ای تسلیم پذیر نیست و ابدا قصد ندارد نوت ۷ هایش را بایکوت کرده و به برای نسخه های بعدی کاربران را منتظر بگذارد!

طبق اخبار منتشر شده از سوی یکی از پایگاه های خبری کره جنوبی این کمپانی قصد دارد نسخه های ریفربیشد شده (اگر با این مفهوم آشنا نیستید این مطلب را بخوانید: گوشی های تعمیری یا ریفربیشد) را در سال آینده روانه بازار کند و به فروش برساند.

به گفته این خبرگزاری سامسونگ قصد دارد نسخه های تعمیر شده از گوشی انفجاری اش را درکشور هایی که بازار های نوظهور در زمینه فناوری دارند مثل هند و ویتنام به فروش رسانده و روانه بازار کند.

در ادامه این منبع خبری می گوید که سامسونگ هنوز تصمیم قطعی برای این مورد ندارد و همه چیز به روند بازار در ابتدای سال آینده بستگی دارد. نکته جالب اینکه در متن این خبر آمده که مهندسان سامسونگ همچنان از علت دقیق و ایراد نوت ۷ که منجر به انفجار این دستگاه شده هنوز با قطعیت نام نمی برند و تنها سیستم برق رسانی به باتری را متهم می شمارند.

مسلما با توجه به حجم فاجعه ای که سامسونگ با نوت ۷ دچارش شد این شرکت ابدا بدون تست کردن و آزمایش تحت شرایط مختلف روانه بازار نخواهد کرد.

همین هفته یپش بود که سامسونگ در آگهی تمام صفحه ای که در ۳ روزنامه واشنگتن پست، نیویورک تایمز و وال استریت زورنال منتشر کرد به عذرخواهی رسمی از کاربران پرداخت.

عذرخواهی سامسونگ
عذرخواهی سامسونگ

علی پوربافرانی

علی پوربافرانی هستم، سالهاست در زمینه IT و تکنولوژی فعالیت می کنم و نوشتن از بهترین سرگرمی هام به حساب میاد. عکاسی و گرافیک رو بسیار دوست میدارم و پیگیر اخبار و مطالب روز دنیای تکنولوژی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا