1398-02-31
زندگی و سلامت

خواص شیر سوسک : دانشمندان می گویند شیر حشرات مقوی تر از حد تصور است!

خواص شیر سوسک و شیر حشرات

اگر بتوانید شیر سوسک را بنوشید خود را در برابر تمامی بیماری های استخوانی بیمه کرده اید شیر حشرات به خصوص سوسک از مقوی ترین مواد لبنی بر روی کره زمین کشف شده است.

باور نکردنی و چندش آور است که از خواص شیر سوسک بخوانیم اما شیر حشرات مخصوصا شیر سوسک وجود دارد. همه ما تا به حالا فکر می کردیم که نوشیدن شیر های پاستوریزه کلسیم بدن را تامین  می کند. به تازگی دانشمندان کشف کرده اند که حشرات نیز شیر تولید می کنند. شیر حشرات به خصوص شیر سوسک یکی از منابع مقوی و سر شار از کلسیم شناخته شده است. این شیر را نمی توان برای مدت طولانی نگهداری کرد ولی یکی از داروهای طبیعی جهت استخوان سازی کودکان به شمار رود. این شیر سرشار از چربی و قند و پروتئین است. در ادامه در نت نوشت از خواص شیر سوسک و شیر حشرات بخوانید.

بیشتر بخوانید: فواید شیر کاکائو برای تمامی بازه های سنی را بدانید!

بیشتر بخوانید: میزان کلسیم موجود در یک لیوان شیر چقدر است؟

خواص شیر سوسک اقیانوس آرام

خواص شیر سوسک و شیر حشرات

خواص شیر سوسک و شیر حشرات

طبق مطالعه یکی از دانشمندان درباره خواص شیر سوسک و شیر حشرات سوسک های منطقه اقیانوس آرام حاوی شیر های پرخاصیتی هستند. این نوع شیر سه برابر شیرهای عادی پروتئین و چهار برابر شیر بوفالو خاصیت دارد. تنها مشکل عمده تهیه این شیر تامین امنیت مواد مصرفی جهت انسان می باشد. سوسک اقیانوس آرام در دوران بارداری خود یک مایع غنی از پروتئین تولید می کند که سوسک جنین از آن تغذیه می کند. طی تحقیقات بلورهای پروتئین شیر سوسک، سرشار از پروتئین بوده و برای رشد بسیار مفید است.

این نوع از پروتئین به عنوان یک غذای کامل می باشد که سر شار از اسید های آمینه، چربی و قند می باشد. در حال حاضر تلاش دانشمندان در راه تولید انبوه از این شیر پر خاصیت  است.

فرآورده های لبنی زیادی جهت مصرف انسان وجود دارد اما خواص شیر سوسک جالب توجه است و می تواند به عنوان یک داروی کاملا طبیعی جهت رشد و تغذیه کودکان و بزرگسالان قرار گیرد. مصرف شیر سوسک برای کودکان و بزرگسالان زیاد خوشایند نیست. اما می توان مصرف آن را با راهها مختلف به یک نوشیدنی گوارا و پر خاصیت مبدل ساخت.

بیشتر بخوانید: رژیم شیر برای لاغری و کاهش وزن در چهار هفته

بیشتر بخوانید: خواص شیر بادام : شیر پرخاصیت و مقدس قرون وسطی را امتحان کنید

بیشتر بخوانید: آیا نوشیدن شیر قد را بلند می کند ؟ چقدر بخوریم و تا چه سنی؟

بیشتر بخوانید: خواص شیر خشک و موارد استفاده آن چیست؟

بیشتر بخوانید: با خواص شیر اسب آشنا شوید!

بیشتر بخوانید: شیر نخورید ! شیر پاستوریزه باعث استحکام استخوان ها نخواهد شد !

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا