مد و فشن

صندل Birkenstock طبی و راحت؛ یک انتخاب هوشمندانه!

صندل‌های بیرکنستاک Birkenstock صندل‌هایی بسیار قدیمی اند که به تازگی ترند شده اند. استفاده از این صندل‌ها Birkenstock چه برای خانم‌ها و چه برای آقایان می‌تواند یک ترند بسیار راحت و در عین حال جذاب باشد. صندل‌های Birkenstock که در واقع یک نوع صندل طبی و راحتی محسوب می‌شوند می‌توانند به راحتی با لباس و تیپ شما ست شوند. نت نوشت شما را در مورد نحوه ست کردن صندل‌های Birkenstock با سایر لباس هایتان و همچنین نحوه خرید و استفاده درست آنها راهنمایی می‌کند.

Birkenstock یک جفت صندل برای سلامت پاها

صندل Birkenstock در واقع یک برند شناخته شده از صندل‌های طبی و راحتی است که به دلیل کیفیت و جنس آن، کمی گران قیمت است. اما نکته مثبتی که خرید این صندل برای شما دارد این است که معمولا Birkenstock‌ها کفه‌های مخصوص(طبی) داشته و ماندگاری و عمر آن‌ها بسیار بالا می‌باشد. این برند توانسته است با تولید مدل‌های خاص اما کاربردی و با تنوع رنگی و هم چنین کاربردی، محبوبیتی در بین گروه مختلف سنی کاربران پیدا کند. صندل‌ها و کفش‌های تولیدی بیرکنستاک بسیار راحت و خوش پا هستند و طراح و موسس این برند معتقد است که انسانها به راحت بودن، معتاد می‌شوند. و همین باعث می‌شود دوباره به سراغ برند ما بیایند.صندل‌های بیرکنستاک اصل دارای نشان حک شده‌ی BIRKENSTOCK بر روی چرم رویه‌ی صندل است.
صندل‌های بیرکنستاک اصل دارای نشان حک شده‌ی BIRKENSTOCK بر روی چرم رویه‌ی صندل است.
نشانه‌ی صندل‌های اصلی Birkenstock سگک‌های آن است که نام Birkenstock بر روی آن هک شده است.
نشانه‌ی صندل‌های اصلی Birkenstock سگک‌های آن است که نام Birkenstock بر روی آن هک شده است.

صندل Birkenstock جعلی نخرید

شاید صندل‌های مختلفی با برندهای متفاوت برای راحتی و سلامت پا وجود داشته باشد ولی برند Birkenstock  یک برند جهانی است که جعلی بودن آن را به راحتی می‌توانید متوجه شوید. برای این که از اصل بودن صندل Birkenstock مطمئن شوید می‌بایست علامت و یا برند Birkenstock را هنگام خرید بر روی صندل پیدا کنید. این صندل در اصل آلمانی است که می‌بایست این نوشته را بر روی جعبه یا خود صندل پیدا کنید. در واقع هیچ وقت یک صندل اورجینال و اصلی Birkenstock در چین ساخته نمی‌شود. هم چنین علامت‌هایی که می‌تواند در اصل بودن صندل Birkenstock به شما کمک کند نوشته Birkenstock بر روی سگک صندل است. هم چنین نام Birkenstock بر روی قسمت داخلی چرم صندل هک شده است.

[su_label type=”important”]بیشتر بخوانید:[/su_label] ست کردن لباس با صندل میول: خانم‌های خوش‌پوش چگونه صندل میول ست می‌کنند؟

صندل‌های Birkenstock بسیار راحت و خوش پا هستند و این روزها ترند شده اند.
صندل‌های Birkenstock بسیار راحت و خوش پا هستند و این روزها ترند شده اند.

چند مدل از Birkenstock وجود دارد ؟

انواع مدل‌های صندل‌های Birkenstock

 • thong
 • gizeh
 • mayari
 • yara

یک بندی:

 • Cora
 • Madrid Big Buckle
 • Madrid
 • Nomica
 • Tema
 • Vaduze soft Footbed
 • Zurich soft Footbed
 • Papilla Cora Chunky
 • Wedge و Platform
 • Arizona platform
 • Lana
 • Lola
 • Boston
 • Nomica
 • Fanny Big Buckle
 • Gizeh Platform
 • Dorothy
 • Daytona
 • Mary
 • Cora Chunky

چند بندی:

 • Multi strap
 • yao lux
 • Yao
 • Mayari
 • Milano
 • Rio
 • Salina
 • Florida
 • Linea
 • Granada

مخصوص آب و استخر و ساحل

 • Eva
بسیاری از افراد عادت به پوشیدن صندل‌های انگشتی دارند. خوشبختانه Birkenstock در مدل‌های بسیار متنوعی برای انواع سلیقه‌ها تولید می‌شود. یکی از بهترین مدل‌ها صندل انگشتی Birkenstock است که برای استفاده کنار ساحل بسیار مناسب است.

مدل‌های آریزونا، مدل باریک و با سگک و همچنین کلاسیک صندل Birkenstock برای انواع سلیقه‌ها موجود می‌باشد.

کاربرد مدل‌های مختلف Birkenstock

بیشتر مدل‌های صندل Birkenstock دارای سگک هستند. در صورتی که رویه صندل به پای شما کمی بزرگ باشد، می‌توانید با تنظیم کردن اندازه سگک‌ها آن را کمی تنگ تر کرده و از چرخش پا داخل صندل خودداری کنید. اگر بخواهید می‌توانید صندل Birkenstock را در مدل سه بند انتخاب کنید. برخی دیگر مدل‌ها دارای بند‌ها و سگک‌های طرح دار هستند.

برش‌های لیزری بر روی صندل مشاهده می‌کنید که این سبب می‌شود بند‌های باریک تر و زیبا تری را در صندل مشاهده کنید. این سبک از صندل‌های Birkenstock بیشتر مورد استفاده و پسند خانم‌ها می‌باشد. برخی دیگر از مدل‌های Birkenstock در نگاه اول مانند یک صندل بند دار کلاسیک به نظر می‌رسند. این مدل از صندل‌ها در قسمت پشت پا یک بند و سگک دارند و حرکت پا را بسیار راحت تر می‌کنند. این مدل از صندل را معمولا برای پیاده روی هم استفاده می‌کنند.

[su_label type=”important”]بیشتر بخوانید:[/su_label] صندل گلادیاتور: همه چیز راجع به وحشی ترین نوع صندل!

در صورتی که رنگ‌های روشن مانند صورتی استفاده می‌کنید می‌بایست از لباس‌های پر رنگ استفاده کنید
در صورتی که رنگ‌های روشن مانند صورتی استفاده می‌کنید می‌بایست از لباس‌های پر رنگ استفاده کنید

رنگ مناسب انتخاب کنید

انتخاب رنگ یکی از مهم ترین گزینه‌ها برای ست کردن صندل با لباس است. صندل‌های Birkenstock بیش از ۳۰۰ مدل و رنگ و بافت دارد که برای سلایق و ست‌ها مختلف مورد استفاده می‌باشد. طیف رنگ‌های خنثی مانند سیاه و قهوه‌ای و سفید بهتر از هر رنگ دیگر با لباس‌های مختلف قابل استفاده می‌باشند. صندل‌هایی که رنگ سیاه دارند معمولا با بیشتر لباس‌ها قابل مصرف هستند. در صورتی که رنگ‌های روشن مانند صورتی استفاده می‌کنید می‌بایست از لباس‌های پر رنگ استفاده کنید. برای زیبایی بیشتر می‌توانید صندل Birkenstock را با سگک‌های فلزی را هم امتحان کنید.


هر کفش یا صندل را که تهیه می‌کنید در ابتدای استفاده ممکن است کمی سفت و خشن باشد. بهتر است که کمی صبر کنید تا مواد به کار برده شده در صندل با دمای محیط یکسان شده و انعطاف پذیری پیدا کند.
هر کفش یا صندل را که تهیه می‌کنید در ابتدای استفاده ممکن است کمی سفت و خشن باشد. بهتر است که کمی صبر کنید تا مواد به کار برده شده در صندل با دمای محیط یکسان شده و انعطاف پذیری پیدا کند.

بعد از خرید صندل Birkenstock

بعد از این که یک صندل اورجینال و کیفیت عالی Birkenstock تهیه کردید چند مرحله است که می‌بایست طی کنید تا بتوانید یک جفت صندل راحت داشته باشید.

 • هر کفش یا صندل را که تهیه می‌کنید در ابتدای استفاده ممکن است کمی سفت و خشن باشد. بهتر است که کمی صبر کنید تا مواد به کار برده شده در صندل با دمای محیط یکسان شده و انعطاف پذیری پیدا کند. بعد از بیرون آوردن صندل از جعبه بهتر است کمی با دست ابتدا و انتهای صندل را خم کنید تا انعطاف پیدا کند. این کار را به شدت انجام ندهید. حتی استفاده از قالب‌های نرم کفش نیز برای این کار مناسب است.
 • صندل Birkenstock را بپوشید پس از این که قسمت پاشنه پای خود را دقیقا مطابق انتهای صندل چفت کردید می‌توانید سگک‌های صندل را درست اندازه بزنید و طبق آن محکم کنید. این کار کمک می‌کند که رویه صندل درست با اندازه پای شما مطابق شود. ولی فراموش نکنید که تسمه‌ها به قدری سفت کنید که بین پا و رویه صندل یک بند انگشت فاصله وجود داشته باشد.

[su_label type=”important”]بیشتر بخوانید:[/su_label] صندل: همه آنچه باید راجع به انواع و اقسام صندل‌ها بدانید!

صندل Birkenstock را بپوشید پس از این که قسمت پاشنه پای خود را دقیقا مطابق انتهای صندل چفت کردید می‌توانید سگک‌های صندل را درست اندازه بزنید و طبق آن محکم کنید.
 • برای این که مطمئن شوید اندازه صندل برای شما کاملا مناسب و به اندازه است می‌بایست یک سری اندازه گیری‌های اولیه را به دقت انجام دهید تا به راحتی از آن استفاده کنید. می‌بایست بین انگشتان پا و پاشنه پا و همچنین لبه‌های صندل در حدود ۰٫۶۴ سانتی متر باشد. طرفین پا در حدود ۰٫۳۲ سانتی متر فاصله باز باشد. این اندازه‌ها به شما کمک می‌کند که یک صندل Birkenstock کاملا طبی و راحت بپوشید و از اندازه‌های غیر استاندراد دوری کنید.
 • صندل را برای چند ساعت در منزل بپوشید تا پای شما به آن‌ها عادت کند سپس می‌توانید آن‌ها را به راحتی در بیرون از منزل نیز استفاده کنید.
شلوار‌هایی که در کمد خود دارید را برای صندل‌های Birkenstock انتخاب کنید. مسلما بهترین گزینه شلوار‌های جین هستند. این شلوار‌ها در کنار صندل بسیار مناسب هستند و چرا که هم راحت و شیک می‌باشند.
شلوار‌هایی که در کمد خود دارید را برای صندل‌های Birkenstock انتخاب کنید. مسلما بهترین گزینه شلوار‌های جین هستند. این شلوار‌ها در کنار صندل بسیار مناسب هستند و چرا که هم راحت و شیک می‌باشند.

صندل Birkenstock را با چه لباس‌هایی ست کنیم؟

این که صندل Birkenstock را با چه لباس‌هایی و چه رنگ‌هایی ست کنیم کار دشواری نیست فقط می‌بایست در انتخاب آن‌ها کمی سلیقه و دقت به خرج دهید.

ظاهر تابستانی

در صورتی که تیپ شما کاملا تابستانی و اسپرت است فراموش نکنید که بهترین انتخاب برای صندل Birkenstock یک شلوارک است. شلوارک‌ها که معمولا در هوای گرم طرفداران بسیاری دارند با این صندل‌ها بسیار مناسب هستند. اگر خانم هستید می‌توانید شلوارک‌هایی را انتخاب کنید که از تور نیز در آن‌ها استفاده شده باشد.

بسیاری از افراد عادت به پوشیدن صندل‌های انگشتی دارند. خوشبختانه Birkenstock در مدل‌های بسیار متنوعی برای انواع سلیقه‌ها تولید می‌شود.
بسیاری از افراد عادت به پوشیدن صندل‌های انگشتی دارند. خوشبختانه Birkenstock در مدل‌های بسیار متنوعی برای انواع سلیقه‌ها تولید می‌شود.

شلوار با صندل Birkenstock

انتخاب بعدی برای صندل Birkenstock استفاده از شلوار است. شلوار‌هایی که در کمد خود دارید را برای صندل‌های Birkenstock انتخاب کنید. مسلما بهترین گزینه شلوار‌های جین هستند. این شلوار‌ها در کنار صندل بسیار مناسب هستند و چرا که هم راحت و شیک می‌باشند.

لباس‌های متفاوت بپوشید

می توانید برای این که از ظاهر ساده و بسیار خشک صندل‌های Birkenstock دورd کنید از لباس‌های راحتی و یا حتی لباس‌های کاملا متفاوت استفاده کنید. برای این کار می‌توانید صندل‌های Birkenstock که جنس چرمی دارند را انتخاب کنید و با لباس‌هایی که رنگ‌های خنثی دارند مانند رنگ‌های فیروزه ای، صورتی و یا سایر رنگ‌های روشن استفاده کنید. خانم‌ها نیز می‌توانند از پیراهن‌ها ماکسی با صندل Birkenstocks استفاده کنند. لباس‌های تابستانی و خنک که قد بلندی دارند به همراه صندل‌های Birkenstock گزینه‌های بسیار مناسب و البته متفاوتی هستند.

ناخن‌های پا را کوتاه نگه دارید پوشیدن صندل با ناخن‌هایی که بلند و نامرتب اصلا خوشایند نیست.
ناخن‌های پا را کوتاه نگه دارید پوشیدن صندل با ناخن‌هایی که بلند و نامرتب اصلا خوشایند نیست.

به ناخن‌ها و انگشتان پا توجه داشته باشید

هنگامی که صندل می‌پوشید از هر نوع و مدلی که باشد به دلیل آن که ناخن‌های پای شما پیدا است بهتر است که به انگشتان پای خود توجه کافی داشته باشید. ناخن‌های پا را کوتاه نگه دارید پوشیدن صندل با ناخن‌هایی که بلند و نامرتب اصلا خوشایند نیست. حتی می‌توانید از لاک‌های خوشرنگ برای جلوه بیشتر پاهای خود استفاده کنید. از رنگ‌های روشن نترسید. لاک‌های رنگ روشن مانند فیروزه‌ای یا حتی رنگ‌های جسورانه مانند سبز زیبایی خاصی به صندل و تیپ شما می‌دهد. در انتخاب رنگ به ست لباس و رنگ صندل خود بسیار توجه داشته باشید. علاوه بر این‌ها استفاده از روش‌های پدیکور و ماساژ پا می‌تواند برای کسانی که مدام از صندل استفاده می‌کنند بسیار مناسب باشد.

این مدل صندل حتی با جوراب‌های پشمی نیز زیبایی خود را دارد. می‌توانید صندل راحت Birkenstock را در زمستان با جوراب‌های پشمی زخیم نیز استفاده کنید
این مدل صندل حتی با جوراب‌های پشمی نیز زیبایی خود را دارد. می‌توانید صندل راحت Birkenstock را در زمستان با جوراب‌های پشمی زخیم نیز استفاده کنید

با صندل جوراب بپوشیم یا خیر؟

وقتی صندل استفاده می‌کنیم بهتر است که جوراب نپوشیم ولی این مورد برای صندل‌هایی مانند Birkenstock صدق نمی‌کند. این مدل صندل حتی با جوراب‌های پشمی نیز زیبایی خود را دارد. می‌توانید این مدل صندل راحت را در زمستان با جوراب‌های پشمی زخیم نیز استفاده کنید. از جوراب‌های رنگ خاکستری یا مشکی استفاده کنید. هر چه جوراب شما رنگ تیره تری داشته باشد زیبا تر خواهد بود.

منابع : +شکوفه آزادگان

دستی بر قلم دارم و از زوایای مختلف دنیا را زندگی می کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا