1398-03-01
روانشناسی و موفقیت

ارتباط عکس پروفایل با شخصیت افراد بسیار تنگاتنگ است

ارتباط عکس پروفایل با شخصیت افراد

ارتباط عکس پروفایل با شخصیت افراد یکی از مباحث این روزهای علم روانشناسی است. شبکه های اجتماعی که در معرض دید دیگر افراد قرار دارد به راحتی می تواند یک شناسنامه روحی روانی از شما ارائه دهد. شما با عکسهای خود به راحتی شناخته می شوید و حال و هوای درونی خود را اطلاع رسانی می کنید

ارتباط عکس پروفایل با شخصیت افراد یکی از مباحث این روزهای علم روانشناسی است. شبکه های اجتماعی که در معرض دید دیگر افراد قرار دارد به راحتی می تواند یک شناسنامه روحی روانی از شما ارائه دهد. شما با عکسهای خود به راحتی شناخته می شوید و حال و هوای درونی خود را اطلاع رسانی می کنید. این بار در نت نوشت می توانید ارتباط عکس پروفایل با شخصیت و مشخصات افرادی که عکسهای متعدد در شبکه های اجتماعی قرار می دهند را بشناسید.

بیشتر بخوانید: ویژگی های عکس پروفایل خاص از نظر علمی

ارتباط عکس پروفایل با شخصیت

سلفی

ارتباط عکس پروفایل با شخصیت

ارتباط عکس پروفایل با شخصیت

جدید ترین و مدرن ترین و شاید شایع ترین نوع عکاسی که این روزها همه را به خود مشغول کرده است سلفی یا خویش انداز است. قرار دادن بیش از حد عکسهای سلفی در رسانه های اجتماعی نشانگر نیاز بیش از حد نمایان کردن خود است. ارتباط عکس پروفایل با شخصیت در بیشتر عکسهای سلفی که در این رسانه ها پخش می شوند معنا و پیام خاصی ندارند جز اینکه « مرا ببینید »

بیشتر بخوانید: نشانه های اعتیاد به شبکه های اجتماعی

کودکی

اگر پروفایل کسی را دید که عکسی از دوران کودکی خود قرار داده است ارتباط عکس پروفایل با شخصیت بدین معناست که او از زندگی در این سن و سال خسته است. این افراد زندگی بزرگسالانه  و دارای چهار چوب را دوست ندارند. مسئولیت پذیری این انسان ها را به تنگ آورده و به دنبال دوران کودکی خود هستند. گاهی این افراد عکسهایی همراه با مادر یا پدر خود می گذارند که  نشان از خستگی روحی از دنیای کنونی است.

زن و شوهر

عکس زوجهای بسیاری در رسانه های اجتماعی پر شده است. این دسته از افراد که سعی می کنند عکس پروفایل خود را همراه با شریک زندگیشان قرار دهند، در حال شعار دادن هستند. بعید نیست که این انسان ها در حال رقابت با کسی باشند که بخواهند به او اعلام کنند « من تنها نیستم »

بیشتر بخوانید: تاثیر فضای مجازی بر روابط خانوادگی

حیوانات

کم نیستند افرادی که عکس یک یوزپلنگ یا یک شیر درنده را به عنوان تصویر پروفایل خود انتخاب می کنند. ارتباط عکس پروفایل با شخصیت آنها این است که این انسان ها دارای صفاتی قوی و روحیه ای نه چندان ظریف هستند. معمولا زنانی که این کار را انجام می دهند از لحاظ عاطفی دچار اختلالاتی هستند. قرار دادن عکس حیوانات به خصوص حیوانات درنده نشان دهنده نابالغی فرد است.

طبیعت

بیشتر عکسهای افراد به خصوص زوجها در طبیعت می باشد. زوجهایی که با چهره های شاد و خندان در طبیعت عکس می اندازند معمولا زندگی بی دغدغه ای دارند. می توان گفت این افراد به نوعی طبیعت را نقابی بر خستگی های روحی و زندگی روزانه خود قرار داده اند.

عکسهای گروهی

عکسهای گروهی معمولا در حوادث تلخ و شیرین ثبت می شود. جمع های دوستانه یا فامیلی می تواند عکسهای گروهی خاص و جالبی را ایجاد می کند. افرادی که عکسهای گروهی زیادی دارند کمتر احساس تنهایی و پوچی دارند. انسان های اجتماعی که تمایل به داشتن عکسهای گروهی دارند از درون کمتر مشکل خواهند داشت. البته به غیر از جنبه مثبت این موضوع، عکسهای گروهی نمایانگر علاقمندی شما به یک حذب با گروه خاص است.

بیشتر بخوانید: تاثیر شبکه های اجتماعی بر افسردگی و اضطراب

سفر

عکسهای مسافرت نیز یکی از گزینه های پر طرفدار در شبکه های اجتماعی می باشد. برخی در عکسهای سفر خود تاکید به یک موقعیت خاص دارند که می خواهند دیگران از مکان سفر آنها مطلع شوند. برخی افراد نیز سعی می کنند تجربه هایی که در سفر داشته اند را به دیگران منتقل کنند. هر حس و حالی در عکس قابل انتقال نیست بنابراین این دسته از افراد به نوعی فقط زیاده گویی دارند.

غذا

رستوران های گران قیمت یا مواد غذایی یا میز غذا هم از عکسهای پخش شده در بیشتر شبکه های اجتماعی است. این دسته از عکسها تنها به سلیقه شخصی افراد مرتبط است. می توانید میز غذا را همراه با دستور پخت یک غذای جدید ارسال کنید اما ارسال عکس از یک رستوران گران قیمت فقط یک عمل افراطی محسوب می شود.

بیشتر بخوانید: ویژگی های یک دوست واقعی چیست؟ آیا دوستان اینترنتی دوستان واقعی هستند؟

مضحکه

ارتباط عکس پروفایل با شخصیت

ارتباط عکس پروفایل با شخصیت

عکسهایی که جدیدا در رسانه ها با گوش و عینک و قیافه های خنده دار باب شده است رابطه مستقیم با اعتماد به نفس دارد. ارسال این عکسهای نه چندان خوشایند علاوه بر یک حس شوخ طبعی نشان دهنده نوعی اعتماد به نفس است. ارتباط عکس پروفایل با شخصیت این افراد این است که آن ها اعتماد به نفس بالایی دارند که اجازه می دهند دیگران به عکسهای مسخره آنها بخندند.

عکس های واقعی شما بدون هیچ روتوش و فیلتری درک واقعی شما از خودتان است. زمانی که شما سعی در تغییر دادن خود به وسیله نرم افزار های متفاوت را دارید به نحوی از خود واقعی تان در گریز هستید. افرادی که عکسهای اصلی خود را در رسانه های اجتماعی قرار می دهند خود را دوست داشته و سعی می کنند دیگران را نیز همان گونه که هستند دوست بدارند.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا