رپرتاژ آگهی

قطار تهران زیراب؛ کوپه اتوبوسی

مسائل و نکات بسیار زیادی وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید سفر خود را مدیریت کنید و مشکل های مالی مانند کمبود بودجه مواجه نشوید. برای همین خاطر بلیط هواپیما را باید زمانی بگیرید که کمتر کسی به مسافرت می رود و فرصت طلایی برای سفر شما می باشد. قیمت بلیت ها در زمان افزایش مسافرت ها کم زیاد خواهد شد.

۰

نمی دانم شما تابحال با قطار از تهران به مازندران سفر کرده اید یا اینکه بلیط قطار تهران، بلیط قطار مشهد و یا اینکه بلیط قطار بندر عباس تهیه کرده اید یا خیر. اگر این تجربه را دارید که خب تمام این متن را یکبار حس کرده اید و خوب می دانید که چه می خواهم بگویم. اما اگر اینکار را نکرده اید، پیشنهاد می کنم همین حالا یک بلیط قطار اینترنتی به مقصد ساری بخرید و چمدانتان را ببندید.

مسائل و نکات بسیار زیادی وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید سفر خود را مدیریت کنید و مشکل های مالی مانند کمبود بودجه مواجه نشوید. برای همین خاطر بلیط هواپیما را باید زمانی بگیرید که کمتر کسی به مسافرت می رود و فرصت طلایی برای سفر شما می باشد. قیمت بلیت ها در زمان افزایش مسافرت ها کم زیاد خواهد شد.

سفر با قطار از تهران به مازندران بسیار جذاب است. اصلا مهم نیست که شما قصد دارید به مازندران بروید یا نه. اینجا واقعا می توان از آن جمله کلیشه ای استفاده کرد که مسیر مهم است نه مقصد. من تجربه شخصی خود را در این مقاله برای شما می نویسم تا بدانید از چه صحبت می کنم. با قطار تهران زیراب؛ کوپه اتوبوسی همراه باشید.

اگر پرواز بلیت چارتری خریداری کرده اید و پرواز شما به گونه ای است که در لحظه ی آخری شکل می گیرید بهتر است از بسته های پروازی برای سفر خود استفاده کنید. بیشتر آژانس های مسافرتی، وقتی شما بلیت چارتری یا پروازهای لحظه ی آخری خریداری می کنید برای شما پکیج های ارزان تر در نظر گرفته اند مانند هتل های ارزان قیمت که برای شما مناسب باشد.

خرید اینترنتی بلیط قطار تهران ساری

من متولد تهران هستم و سال ها در این شهر پر دود و ترافیک زنده مانده م. چند سالی است که مادرم به مازندران رفته و آنجا زندگی می کند و هرازگاهی برای تعطیلات و یا به بهانه های مختلف با اتوبوس به مازندران می رفتم. این بار اما بلیط اتوبوس گیرم نیامد و مجبور شدم که قطار را برای این سفر انتخاب کنم. بلیط قطار را اینترنتی خریداری کردم و ساعت ۱۲ شب بود که سوار قطار شدم.

برای مدیریت سفر بهتر باید حتما باید از ولخرجی در هر صورتی جلوگیری کنید برای همین خاطر باید به هتلی که بوسیله وب سایت خریداری کرده اید تماس بگیرید و از موفقیت آمیز بودن خرید خود اطمینان حاصل کنید به خصوص اگر بلیتی که خریده اید به عنوان بلیت چارتری می باشد.

کوپه اتوبوسی اصلا جذاب نیست

آن زمان برای خرید یک بلیط قطار در کوپه های شخصی پول کافی نداشتم پس کوپه اتوبوسی تنها انتخاب من بود. وقتی وارد شدم تعداد زیادی آدم روی صندلی هاشان نشسته و یا خواب بودند. قطار که راه افتاد از جایم بلند شدم و در سالن ها قدمی زدم. اینجا بود که فهمیدم تا الان چه چیزهایی را از دست داده بودم. از شیشه پنجره قطار می شد مناظر فوق العاده ای را دید. وقتی قطار از دل کوه ها عبور می کرد و صدای وحشتناک سوت قطار در سکوت شب در دل کوه های مازندران پر می شد، هی چیزی بیشتر از یک چای بد طعم در کنار پنجره قطار به من نمی چسبید.

طلوع آفتاب، نرسیده به سوادکوه

اینقدری در مسیر سر و صدا وجود داشت که حتی برای لحظه ای هم چشم برهم نگذارم. کم کم ساعت ۵ شده بود و ما نزدیک سوادکوه رسیده بودیم. مه غلیی در هوا وجود داشت که گاهی انگار حتی از منفذهای قطار وارد می شد و توسط پیرمردی که کنار من خوابیده بود بلعیده  می شد. فکر میکنم هشتمین لیوان چای را که خوردم حس کردم هوا کمی روشن تر شضده است. از پنجره بیرون را نگاه می کردم که در افق از پشت سبزه زارهای عمیق سواد کوه، خورشید آرام آرام بیرون می خزید. چیز کمی در وصف این صحنه ها می شود گفت. باید باشید و ببینید.

نیمروی قبل از رسیدن خیلی جذاب است

بعد از سیراب شدن از طلوع زیبای خورشید با صدای قار و قور شکم خسته و عزیزم به آشپزخانه رفتم و نیمروی مفصلی سفارش دادم و با یک چای صبحگاهی به صبحانه مختصر اما اعیانی خود پایان دادم. حالا دیگر ما به زیراب رسیده بودیم و وقت خداحافظی از قطاری بود که تا ساری و یا حتی گرگان قرار بود برود.

سفر با قطار یکی از دلنشین ترین تجربه های بشری است. آن را به همه شما پیشنهاد می کنم. البته بهتر است بلیط قطار خود را از قبل رزرو کنید. مخصوصا که این روزها با داغ شدن بازار خرید اینترنتی بلیط قطار، ممکن است حتی در روزهای عادی هم بلیط گیرتان نیاید. چه برسد به تعطیلات تابستانی یا عید نوروز.

 

تهیه شده در استودیو تولید محتوا: آژانس دیجیتال مارکتینگ آویژه

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا