دانستنی‌های سلامتی

چند معجزه خوراکی برای افزایش انرژی و قدرت !

افزایش انرژی

میوه ها و سبزیجات از مهمترین مواد غذایی هستند. قرن هاست که انسان تلاش می کند تا با استفاده مواد غذایی مختلف راهی برای افزایش میل جنسی خود بیابد. مواد غذایی که بتوانند به افزایش گردش خون کمک کنند و مواد مغذی کافی به بدن برسانند، در افزایش قدرت و انرژی بسیار موثر خواهند بود. مواد غذایی مانند زنجبیل، مارچوبه، فلفل، چغندر، توت فرنگی و . . . چند نمونه از این گروه هستند. این بار در نت‌نوشت شما را با خواص چند ماده غذایی که در افزایش انرژی دخیل هستند آشنا می‌سازیم.

میوه ها و سبزیجات از مهمترین مواد غذایی هستند. قرن‌هاست که انسان تلاش می کند تا با استفاده مواد غذایی مختلف راهی برای افزایش انرژی و قدرت خود بیابد. مواد غذایی که بتوانند به افزایش گردش خون کمک کنند و مواد مغذی کافی به بدن برسانند در افزایش قدرت و انرژی بسیار موثر خواهند بود. مواد غذایی مانند زنجبیل، مارچوبه، فلفل، چغندر، توت فرنگی و . . . چند نمونه از این گروه هستند. در صورتی که می‌خواهید به بهبود میل جنسی خود کمکی کنید حتما این چند ماده خوراکی را بیشتر مصرف کنید.

علت اصلی موثر بودن برخی از مواد غذایی در افزایش انرژی و قدرت این است که در پمپاژ خون بسیار موثر هستند و می توانند جریان خون را افزایش دهند. این بار در نت‌نوشت شما را با خواص چند ماده غذایی که در افزایش انرژی دخیل هستند آشنا می‌سازیم.

حبه های سیر

سیر از جمله ماده های غذایی است که سبب افزایش گردش خون می‌شود.

معمولا سیر به عنوان یک محرک قوی محسوب می شود. خواص ضد التهابی سیر کمک می کند بدن در برابر بیماری های مختلف مانند مشکلات قلبی بسیار مقاوم شود. همچنین سیر عروق خونی را تحریک می‌کند و جریان خون را بهبود می بخشد. این دو عامل سبب می شود که سیر در رده نخست ماده های غذایی محرک جنسی به شمار رود.

ریشه زنجبیل

زنجبیل از جمله ریشه های بسیار قوی و گرم است. زنجبیل نیز اثری کاملا مشابه با سیر در افزایش انرژی دارد. این ریشه در افزایش گردش خون بسیار موثر است. مطالعات نشان داده است که زنجبیل در تولید اسپرم تاثیرگذار است. همچنین می تواند تستوسترون را افزایش دهد.

مارچوبه را فراموش نکنید

مارچوبه از جمله مواد غذایی است که مواد مغذی بسیاری در خود دارد. در بسیاری از دستورالعمل های پزشکی، مارچوبه به عنوان یک غذای افزایش دهنده میل جنسی به کار رفته است.

این سبزی غنی شده از ویتامین E می باشد که در تولید اسپرم دخیل است.

فلفل های تند و تیز

کپسایسین و اندروفین از جمله عناصری است که در فلفل وجود دارد. همین دو عنصر هستند که سبب تند و تیز شدن فلفل می شوند. این تندی که حالتی طبیعی دارد در جریان خون سبب بالا رفتن آدرنالین شده و انرژی مضاعف تولید می کند. فقط ممکن است کمی در خلق و خوی شما تاثیر گذار شود.

برگ های سبز اسفناج

مواد معدنی موجود در اسفناج، در سلامت جنسی شما تاثیر گذار است. اسفناج از سبزیجاتی است که از دیر باز مورد استفاده بشر بوده است. طعم اسفناج بین رومیان و مصریان همواره محبوب و دوست داشتنی بوده است. اسفناج میزان بسیار بالایی آنتی اکسیدان دارد که در برابر بلوک های آلاینده محیط زیست بسیار مقاوم است و در افزایش میل جنسی تاثیر می گذارد.

چغندر قند

افزایش انرژی

یکی از مواد غذایی که در افزایش اکسید نیتریک کمک می کند، چغندر قند است. نیترات موجود در چغندر قند در معده به اکسید نیتریک تبدیل می شود. این اکسید همان ماده ای است که در افزایش جریان خون در ناحیه اندام های تناسلی تاثیر می گذارد. مطالعات نشان می دهد که چغندر قند کمک می کند تا زمان طولانی انرژی و قدرت در بدن شما باقی بماند.

توت فرنگی های دوست داشتنی

توت فرنگی یک میوه پرخاصیت است که در سلامت جنسی تاثیر می گذارد. این میوه سرشار از ویتامین C و فولات است که هر دو در افزایش درصد باروری بسیار تاثیر گذار هستند.

مصرف این چند ماده غذایی  به شما کمک می کند تا احتمال باروری را افزایش دهید. انرژی و قدرت بدنتان را به طور کاملا طبیعی بالا ببرید.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا