سینما

نقدی بر Piper، انیمیشن جدید، کوتاه و دیدنی کمپانی پیکسار + دانلود ویدیو

حقیقت قوی و پرقدرت، حقیقتی است که بتوان با کلمات ساده آن را بیان کرد. جوجه مرغ دریایی “Piper” عنوان محصول جدید کمپانی عظیم تولید انیمیشن، والت دیزنی و کمپانی پیکسار است که یکی از بزرگترین چالش های زندگی بشر، از ابتدای خلقت تا کنون را با مفاهیمی ساده به تصویر کشیده. بی شک بعد از دیدن این انیمیشن زیبا به این مساله اعتراف خواهید کرد که این انیمیشن نمادین و ساده، به نوعی داستان زندگی شما است.

والت دیزنی و پیکسار در جدید ترین اثر فاخر و کوتاه خود Piper، داستان رشد فکری یک جوجه مرغ دریایی را به تصویر کشیده اند.

در این انیمیشن کوتاه، شخصیت اصلی یک جوجه مرغ دریایی است که قادر به برآوردن نیاز های خود نیست. مادر این پرنده ی جوان قصد دارد به او راه و رسم به دست آوردن غذا را یاد بدهد، اما هر دو به این نتیجه می رسند، که هر شخص، یک روش منحصر به فرد برای رسیدن به نیاز های خود دارد.

پیکسار در این انیمیشن کوتاه، با ساختاری ساده و همه فهم، در کنار تکنیک های بی نظیر و چشم نواز بصری و کارگردانی و صداگذاری بسیار دقیق و بی نقص، یک اثر ارزشمند انیمیشنی را ارائه کرده، که ذهن هر مخاطبی را جذب خود می کند.

piper-hermit-crab
والت دیزنی و پیکسار در جدید ترین اثر فاخر و کوتاه خود، داستان رشد و تکامل یک جوجه مرغ دریایی را به تصویر کشیده اند.

این انیمیشن همزمان با اکران جدیدترین اثر بلند والت دیزنی، یعنی “در جستجوی دوری” به نمایش در آمده که توانستته امتیاز قابل توجه ۸٫۶ از ۱۰ را از وبسایت IMDB کسب کند.

همراه شما به تماشای انیمیشن کوتاه piper می نشینیم:

محمدحسن آزادگان

- کارشناس کارگردانی انیمیشن - طراح گرافیک، موشن گرافیک و مدرس زبان انگلیسی - علاقه مند به هنر، اخبار تکنولوژی و مباحث سلامت و روانشناسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا