1397-11-30
اخبار تکنولوژی

هواوی تنها چینی سال ۲۰۱۸ که جز ارزشمندترین برندهای فوربس قرار گرفت!

گوشی هایی مانند Mate 10 و P20 Pro 2018 تاکنون سال خوبی را برای هواوی ساخته اند. اخیرا این شرکت چینی اعلام کرده است که در دومین سال متوالی در میان ارزشمندترین برندهای فوربس قرار گرفته است و تنها شرکت چینی است که در سال ۲۰۱۸ خود را در این لیست جای داده است. در ادامه همراه نت نوشت باشید.

گوشی هایی مانند Mate 10 و P20 Pro تاکنون سال خوبی را برای هواوی ساخته اند. اخیرا این شرکت چینی اعلام کرده است که در دومین سال متوالی در میان ارزشمندترین برندهای فوربس قرار گرفته است و تنها شرکت چینی  است که در سال ۲۰۱۸ خود را در این لیست جای داده است. در ادامه همراه نت نوشت باشید.

هواوی تنها شرکت چینی در سال 2018 است که جز ارزشمندترین برندهای فوربز است

هواوی تنها شرکت چینی در سال ۲۰۱۸ است که در لیست ارزشمندترین برندهای فوربز قرار گرفته است

اولین حضور هواوی در ارزشمندترین برندهای فوربس مربوط به سال ۲۰۱۷ می باشد که از بین ۱۰۰ برند در رتبه ۸۸ قرار گرفت، اما در سال جاری این شرکت رتبه ۷۹ را از آن خود کرد. ارزش برند هواوی نیز امسال از ۷/۳ میلیارد دلار به ۸،۴ میلیارد دلار افزایش یافته است.

با توجه به تحقیقات IDC، سهم بازار  هواوی در کل ۱۳٫۸ درصد افزایش یافته است و طی سال ۲۰۱۷  شناخت این برند در سراسر جهان ۸۵ درصد افزایش یافته است.

هواوی همچنین یادآور می شود که طی ده سال گذشته، مبلغ ۸۹٫۷ میلیارد یوان برای تحقیق و توسعه در سال ۲۰۱۷ اختصاص داده است و در کل بیش از ۳۹۴ میلیارد یوان طی ده سال گذشته صرف کرده است.

بهتر است بدانید ۵ برند اول لیست ارزشمندترین برندهای فوربس امسال باز هم به کمپانی های اپل، گوگل، مایکروسافت، فیس بوک و آمازون اختصاص یافت.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا