خودروویدئو

ویدیوی اولین خودروی برقی پورشه Misson E؛ وقتی اطراف نورنبرگ در حال پرواز بود!

یکی از مورد توجه ترین و هیجان انگیزترین خودروهای برقی که قرار است تا سال ۲۰۱۹ عرضه شود و رقیبی جدی برای تسلا خوانده میشود، خودروی پورشه Mission E است که مراحل نهایی ساخت خود را طی کرده و پورشه در حال بررسی نسخه آزمایشی آن میباشد.

پورشه Mission E
پورشه Mission E

حال بر اساس ویدئو منتشر شده توسط مجله فرانسوی Automobile Magazine این خودرو در حال گشت و گذار در خیابان های شهر نورنبرگ آلمان دیده شده است. این یک روند مرسوم است که هنگامی که خودروسازان همچنان در حال کار بر روی خودروی در حال ساخت خود میباشند، عملکرد آنها را در سطوح خیابان بررسی کنند. البته این مهم یکی از راه های مورد استفاده خودروسازان برای نمایش خودروی جدید در سطح عموم نیز میباشد. طبق این ویدئو، میتوان حدس زد که این نسخه نهایی خودرو نیست، اما میشود گفت خودرویی است که میتواند گزینه ایده آل طرفداران پورشه باشد.

مطمئناً در دو سال آینده خبرهای بیشتری را از Mission E خواهیم شنید. جالب ترین نکته در رابطه با این ویدئو را باید صدای بسیار کم Mission E بدانیم. البته پورشه اعلام کرده است که از یک تعدیل کننده صدا در این خودرو استفاده میکند تا صدای آن در محیط بیرون افزایش داشته و به این ترتیب عابران پیاده امنیت بیشتری داشته باشند.

محمدرضا مشهدی زاده

محمدرضا مشهدی زاده هستم. فیلم و سریال بخش عمده ی سرگرمی من رو تشکیل میدن و بعد از اون به مقدار بسیار کمی بازی با کنسول، اگر هم فرصتی پیش بیاد داستان های کوتاه رو برای خوندن میپسندم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا