1398-03-02
زندگی و سلامت

چالش شگفت انگیز ۳۰ روزه لاغری با ورزش : روز ششم

لاغری با ورزش

در برنامه ۳۰ روزه چالش شگفت انگیز لاغری با ورزش که برای شما گذاشته ایم سلامت همه بدن را در نظر گرفته ایم. امروز به قلب اختصاص دارد. اگر می‌خواهید بدن تان را کاملا تغییر دهید ورزش های کاردیو را نباید فراموش کنید. ورزش های کاردیو ورزش هایی است که باعث افزایش ضربان قلب و پمپاژ خون از قلب می‌شود.

در برنامه ۳۰ روزه چالش شگفت انگیز لاغری با ورزش که برای شما گذاشته ایم سلامت همه بدن را در نظر گرفته ایم. امروز به قلب اختصاص دارد. اگر می‌خواهید بدن تان را کاملا تغییر دهید ورزش های کاردیو را نباید فراموش کنید. ورزش های کاردیو ورزش هایی است که باعث افزایش ضربان قلب و پمپاژ خون از قلب می‌شود. ورزش کاردیو علاوه بر سلامت عمومی بدن، پوست و موی سالم تر و با نشاط تری به شما هدیه می دهد. از طرف دیگر قلب سالم تری خواهید داشت. با افزایش ضربان قلب بیشتر عرق می کنید و سموم بیشتری از بدن تان خارج می شود. به همین دلیل حتما بعد از ورزش دوش بگیرید. حتی می توانید قبل از دوش گرفتن با بروس بدن خود را سم زدایی کنید. اگر قصد دارید این کار را بکنید بعد از این که بدن تان را از عرق خشک کردید با یک بروس خشک قبل از دوش گرفتن پوستتان را بروس بزنید.

پس هر روز با در نظر گرفتن وضعیت جسمی، سنی و فعالیت اجتماعی تان بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه را به ورزش کاردیو اختصاص دهید.

ویدئوی امروز چالش ۳۰ روزه لاغری با ورزش سه حرکت کاردیو را به شما آموزش می دهد. کل حرکت های ورزشی کاردیو را طی چند روز به شما آموزش می‌دهیم. بعد از این که همه را یاد گرفتید، می توانید آن ها را پشت سرهم انجام دهید تا برنامه زمانی ۳۰ تا ۶۰ دقیقه ای تان کامل شود.

حرکت های ورزشی امروز چالش ۳۰ روزه لاغری با ورزش اصلا سخت نیست. به همین دلیل اگر می خواهید یک تحول اساسی در بدن تان به وجود بیاورید امروز بهترین زمان برای شروع و یادگیری ورزش های کاردیو و ادامه دادن آن است. ویدیو را از کانال تلگرام نت‌نوشت به آدرس  https://t.me/netnevesht دانلود کنید و ببینید.

باز هم تاکید می کنیم هر روز بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه ورزش های افزایش ضربان قلب را انجام دهید. اگر برای تان مشکل است با زمانی که راحت هستید شروع کنید و به تدریج آن را به ۳۰ یا ۶۰ دقیقه برسانید.

پس شروع می کنیم تا قلب سالم تر و بدن جوان تری داشته باشیم.

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا