رپرتاژ آگهی

10 ترند کلیدی کفش که برای بهار/تابستان 2024 باید بدانید

اگر شما هم به یکی از فروشگاه های عمده‌فروشی کفش تهران و هر فروشگاه کفش دیگر در ایران مراجعه کرده باشید؛ متوجه خواهید شد که برخی از ویژگی‌ها و خصوصیات در بین کفش‌ها مشترک است. به عبارتی برخی از ترندها در بین کفش‌های تابستان و بهار ۲۰۲۴ به چشم می‌خورد. برخی از این ترندها جز خصوصیاتی هستند که پیش‌ازاین نیز کاربرد داشته و افراد از آن‌ها استفاده می‌کردند. برخی دیگر مختص امسال بوده و ممکن است برای یک مدت کوتاه ترند باشند و بعد دوباره از مد بیفتند. اگر شما هم جز افرادی هستید که پایبندی به ترندها برای‌تان مهم است با توجه به این موارد می‌توانید بهترین کفش‌ها را برای خودتان تهیه کنید.

ترندترین مدل‌های کفش برای بهار و تابستان ۲۰۲۴

در بهار و تابستان ۲۰۲۴ برخی از مدل‌ها و رنگ‌های کفش ترند شده‌اند. رایج‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

لوفرها

لوفرها از مدل‌های ترند و داغ در سال‌های اخیر هستند. این کفش‌ها دارای کفی درشت بوده و دارای ظاهری شیک و مدرن هستند. این کفش‌ها را باید با جوراب‌های مچی بپوشید. پیش‌ازاین، لوفرها تنها برای استایل‌های رسمی کاربرد داشتند؛ اما در سال ۲۰۲۴ شما می‌توانید این کفش‌های ترند را در هر موقعیتی بپوشید.

مری جینز

این کفش‌ها هم ظاهری شبیه به لوفر دارند؛ اما یک بند روی خود دارند و می‌توانند تخت یا پاشنه‌دار باشند. این کفش‌های کلاسیک در بهار امسال دوباره ترند شده و مورد توجه قرار گرفته‌اند. شما می‌توانید از این کفش‌ها در موقعیت‌های مختلف استفاده کنید. مری جینزها می‌توانند ساده باشند یا با یک بند سگک‌دار یا پتنت براق، کمی تزئین شوند. ترکیبی از چرم براق و یک پاشنه پلتفرمی می‌تواند بهترین کفش مری‌جینز را برای شما ایجاد کند.

کفش باله

کفش‌های باله دوباره مورد توجه قرار گرفته‌اند. این کفش‌های تخت و راحت و ساده همواره یک ظاهر شیک به شما می‌دهند. با پوشیدن این کفش‌ها در بهار ۲۰۲۴ می‌توانید حس زنانگی بیشتری داشته باشید و با انواع استایل‌های دخترانه و شلوارهای جین ست کنید. این کفش‌ها معمولا دارای پنجه مربعی شکل هستند و در مدل‌های کلاسیک آن یک پاپیون هم روی کفش الصاق می‌شود.

اگر سری به کفش عمده‌ قم آسیا کفش بزنید؛ احتمالا کفش‌های پاشنه‌دار وینیل را هم در بین کفش‌های ترند بهار و تابستان ۲۰۲۴ می‌بینید. این کفش‌ها را از دهه ۹۰ الهام گرفته‌اند و یک ظاهر شیک و چشمگیر به شما می‌دهند.

چکمه‌های استامپر

این نوع چکمه‌ها همان‌هایی هستند که باعث می‌شوند شما در فصل تابستان و بهار هم بتوانید به سادگی چکمه بپوشید. این نوع کفش‌ها در بهار و تابستان ۲۰۲۴ هم ترند شده‌اند. این کفش‌ها از دوام بالایی برخوردار بوده و می‌توانید آن‌ها را تا سال‌ها استفاده کنید. این کفش‌ها با شلوارهای اسکینی جین یا دامن‌های پلیسه، ظاهر زیبایی دارند.

صندل‌های بندی با پاشنه‌های بلاک

این صندل‌ها هم از انواع صندل‌های شیک ترندی در تابستان و بهار ۲۰۲۴ هستند. این صندل‌ها عموما دارای پاشنه‌های بلند و عریض هستند که برای استفاده در فصول بهار و تابستان مناسب هستند. این نوع کفش‌ها حتی برای پاییز و زمستان هم استفاده می‌شوند.

چکمه‌های بند تا زانو

در عمده‌فروشی کفش تبریز و سایر فروشگاه‌های کفش همچنین امسال چکمه‌های بلند هم زیاد به چشم می‌خورند. این چکمه‌ها از جنس‌های مختلف دوباره روی بورس آمده و جایگاه ویژه‌ای در بازار پیدا کرده‌اند.

کفش‌های ورزشی

کفش‌های کتانی همواره روی بورس هستند و افراد حتی کسانی که توجهی به ترندها ندارند؛ همیشه از پوشیدن کفش‌های کتانی استقبال می‌کنند. اما امسال کتانی‌هایی مد هستند که روی آن‌ها خطوط حاشیه‌ای طراحی شده‌اند. این کتانی‌ها که به‌عنوان کفش‌های فوتبال در بازار شناخته می‌شوند؛ جز کفش‌های ترند در این روزها هستند. این کفش‌ها با هر لباسی تطابق دارند و شما می‌توانید آن‌ها را با انواع شلوار چین و دامن‌ها و انواع تاپ‌ها بپوشید.

کفش‌های استادریل

از دیگر مدل‌های کلاسیک که این روزها عمده‌فروشی کفش تهران و سایر فروشگاه‌های کفش را فرا گرفته‌اند؛ کفش‌های اسپادریل هستند. این کفش‌های سبک وزن و شیک همواره بهترین انتخاب برای استایل‌های بهاری و تابستانی شما هستند. تزئینات کنفی روی این کفش‌ها، شاخصه اصلی آن‌ها است که باعث شیک‌تر شدن این کفش‌ها می‌شود.

کفش‌های نوک تیز

این کفش‌ها دارای پنجه براق و شیک و تیز هستند. این کفش‌ها معمولا دارای بندهایی در پشت پا و یک تسمه در جلو پا هستند و طراحی شیک و جذابی دارند.

رنگ‌های ترند در بهار و تابستان ۲۰۲۴

حالا که با مدل‌های ترند ۲۰۲۴ آشنا شدید؛ بهتر است رنگ‌های ترند را هم بشناسید. اگر سری عمده فروشی کفش قم کفش آسیا بزنید؛ احتمالا این رنگ‌ها را به کرات می‌بینید:

قرمز: قرمز در چند فصل گذشته همواره ترند بوده است. شما می‌توانید لباس‌ها با رنگ‌های مختلف را با این رنگ کفش ست کنید؛ توصیه ما لباس‌های آبی آسمانی است.

قهوه‌ای: از دیگر رنگ‌هایی که به چشم می‌خورد؛ رنگ قهوه‌ای است. با توجه به اینکه در نمایش‌های مد بهار و تابستان ۲۰۲۴ تمرکز زیادی روی کت‌ها و استایل‌های رسمی شد؛ جای تعجب ندارد که رنگ قهوه‌ای جز ترندهای امسال باشد.

نقره‌ای: نقره‌ای هم یکی از رنگ‌های ترند روزهای اخیر بوده است. این روزها شاهد کفش‌های نقره‌ای زیادی در بازار هستیم. این کفش‌ها وایب لاکچری دارند و می‌توانند به نقطه قوت استایل شما تبدیل شوند.

سفید: نمی‌توان کفش‌های ساده و کلاسیک را ترند کرد؛ اما رنگ سفید دوباره به بازار برنگردد. شما می‌توانید در بهار و تابستان ۲۰۲۴ کفش‌های کلاسیک و ساده خود را به رنگ سفید تهیه کنید.

سبز: امسال به جز قرمز، قرار است کفش‌های سبز زیادی هم در بازار ببینید. این کفش‌ها در تناژهای تند تا ملایم در بازار موجود هستند. طراحی این کفش‌ها عموما از طبیعت الهام گرفته شده است و دارای طراحی ساده یا شلوغ هستند.

خاکستری: از دیگر رنگ‌هایی که به عنوان میراث دهه ۹۰ ترند شده‌است؛ رنگ‌های خاکستری است. این کفش‌ها با سایه‌های گرم و مایل به قرمز زیاد به چشم می‌خورند.

طلایی: الان که نقره‌ای ترند شده است؛ رنگ طلایی هم نباید از غافله عقب بماند. در کفش‌های مدرن‌تر تلاش می‌شود که از طیف‌های رنگی متالیک استفاده شود؛ اما در کفش‌های کلاسیک هر چه طلایی براق‌تر باشد؛ بهتر است.

آبی: آبی از دسته رنگ‌هایی است که تناژ‌های زیاد و وسیعی دارد. در سال ۲۰۲۴ آبی یخی بیشتر ترند شده است. این رنگ با طرح ها و رنگ‌های تیره‌تر جلوه زیبایی دارد.

سخن آخر

خیلی از افراد همواره دوست دارند ترندهای بهار و تابستان ۲۰۲۴ را بدانند تا مطابق آن لباس و کفش‌های خود را تهیه کنند. در این مقاله ترندهای مربوط به کفش در بهار و تابستان ۲۰۲۴ را بررسی کردیم تا ببینیم که با خرید کدام کفش‌ها می‌توانید تطابق بیشتری با مد داشته باشید. با خرید این کفش‌ها می‌توانید استایل بهروزتری داشته و استایل‌تان را مطابق ترندهای جدید طراحی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا