چهره های گریم شده ادولف هیتلر؛ پیش بینی های سازمان سیا قبل از نورماندی
تاریخی

چهره های گریم شده ادولف هیتلر؛ پیش بینی های دیدنی سازمان سیا قبل از نورماندی

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

ایالات متحده امریکا در سالهای آخر جنگ جهانی با احتساب اینکه مبادا ادولف هیتلر برای فرار از دست نیروهای متفقین اقدام به تغییر چهره نماید دست به اقدام جالب و تاریخی زده است.

آیینه تهران

دفتر اقدامات استراتژیک وابسته به سازمان سیا با استخدام گریمور معروف آن زمان ها Eddie Senz یکی از پرتره های هیتلر را با گریم های متفاوت تغییر داده است.

این مجموعه تصاویر قبل از حمله روز D در سال ۱۹۴۴ بین نیرو های متفقین توزیع شده بوده چرا که در حمله نرماندی که از حملات بزرگ آبی و خاکی جنگ جهانی بوده احتمال و پیش بینی واکنش از سوی هیتلر می شد و متفقین قصد دستگیری صد در صدی هیتلر را داشته اند.

سال ۱۹۹۰ بود که مجله اشپیگل این مجموعه تصاویر را برای اولین بار چاپ کرد.

با هم این مجموعه تصاویر را در کنار شما مشاهده می کنیم.

چهره های گریم شده ادولف هیتلر؛ پیش بینی های دیدنی سازمان سیا قبل از نورماندی چهره های گریم شده ادولف هیتلر؛ پیش بینی های دیدنی سازمان سیا قبل از نورماندی چهره های گریم شده ادولف هیتلر؛ پیش بینی های دیدنی سازمان سیا قبل از نورماندی چهره های گریم شده ادولف هیتلر؛ پیش بینی های دیدنی سازمان سیا قبل از نورماندی

چهره های گریم شده ادولف هیتلر؛ پیش بینی های دیدنی سازمان سیا قبل از نورماندی چهره های گریم شده ادولف هیتلر؛ پیش بینی های دیدنی سازمان سیا قبل از نورماندی
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا