رپرتاژ آگهی

6 کتاب پرفروش که به موفقیت شما کمک می‌کند

دنیای کتاب ها گاهی بیشتر از دنیای انسان ها به موفقیتتان کمک خواهد کرد. بدون هزینه زیاد شما می­توانید تنها با خواندن چند کتاب مسیر موفقیت خود را تعیین کنید.

تاثیر کتاب ها آنچنان در زندگی افراد بالا است که کسانی که با دنیای کتاب سر و کار دارند به سکوت جهان کتاب عادت می­کنند و همچنین این دنیا گاهی برای شان بسیار پر معنا تر از دنیای واقعی بیرون است. از طرفی این کتاب ها تاثیر زیادی در طرز فکر و رفتار افراد دارد و گاهی تنها یک کتاب می­تواند موفقیت یک فرد را به طور کلی تعیین کند. کسانی که اهل کتاب هستند عموما جهان پر باری دارند و اطلاعات بالا در مورد جهان و یا تخصص شان باعث می شود نگاه خاصی به دنیا و انسان هایش داشته باشند و به طور کلی کسانی که به کتاب علاقه دارند نسبت به دیگر افراد بیشتر اهل تفکر هستند. جمله معروفی است که می­گوید کیفیت زندگی شما را دوستانتان و کتابهایی که می­خوانید تعیین می­کند. در زندگی واقعی هم چیزی جز این وجود ندارد و کتاب هایی که می­خوانید در رشد و کامیابی شما تاثیر بسزایی دارند. اگر می‌خواهید شما هم یکی از افرادی باشید که روند موفقیت تان به سرعت طی شود بهتر است با کتاب های حوزه موفقیت و روانشناسی بیشتر آشنا شوید.در این مقاله چند نمونه از این کتاب ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

  1. کتاب قانون توانگری

کتاب قانون توانگری تا حدی شبیه به کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین است. این کتاب نیز شما را در رسیدن به اهدافتان یاری خواهد کرد و به شما می­آموزد چگونه در شرایط سخت با استفاده از تصویرسازی ذهنی و استفاده از کلمات مثبت موفق شوید. از طرفی شما در این کتاب می­آموزید که چگونه با دوری از کلمات منفی و اخبار منفی یک جریان مثبت از موفقیت پدید بیاورید. در قانون توانگری شما روش توانگر شدن را فرا خواهید گرفت و روش های تفکر خلاق را متوجه خواهید شد. تفاوت قانون توانگری با چهار اثر فلورانس اسکاول شین شاید بیشتر در سبک نگارش آن است. کتاب قانون توانگری بیشتر به سبکی سنگین نگارش شده و خواندن آن شاید برای همه روان و راحت نباشد. هر دوی این کتاب ها راهنمایان خوبی برای موفقیت شما خواهند بود.

  1. کتاب راز

راز قانون جاذبه کتابی است بسیار کاربردی که می‌توانید آنرا در برنامه ریزی روزانه خود جای دهید. راز در واقع هنر اندیشیدن و فعال کردن ارتعاش یک اندیشه است. زمانی که شما یک فکر را فعال می­کنید به جهان پیرامون خود فرکانس و ارتعاش می­فرستید و اصلاً فرق نمی­کند که فرکانس شما مثبت یا منفی باشد. ذهن در واقع آنچه نیاز باشد و به آن فکر کرده اید را به سوی شما جذب می­کند. راز قانون جاذبه شما را در موفقیت حتمی یاری خواهد کرد. برای خرید و دانلود این کتاب کلیک کنید.

  1. کتاب بخواهید تا به شما داده شود

کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر و جری هیکس یکی دیگر از کتاب های انگیزشی در حوزه موفقیت است. این کتاب مانند کتاب سارا که دیگر اثر این ۲ نویسنده بوده است با موفقیت بسیاری روبرو شده و مضمون این کتاب نیز همان قانون جاذبه است. در کتاب سارا ما جریان یک داستان را می­خوانیم که در مورد یک دختر و یک جغد سخنگو بود اما در این کتاب خبری از داستان نیست و تنها آموزه‌های تصویرسازی ذهنی و روند رسیدن به یک خواسته را شرح داده‌اند. در این کتاب روند خلق از تصویرسازی ذهنی و ایجاد احساس به آن تصویر شروع می­شود و تا رسیدن به آن ادامه خواهد داشت و در هر مرحله نکات جذاب ای برای خواننده دارد. این کتاب نیز می‌تواند انگیزه و دانش کافی برای رسیدن به موفقیت و ثروت را به شما بدهد.

  1. کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز اثر آنتونی رابینز

این کتاب که یکی از شاهکارهای آنتونی رابینز می­باشد طی بیست روز با ایجاد عادتهای کوچک قصد دارد یک تحول بزرگ را در زندگی شما رقم بزند. در این کتاب مباحثی مانند شکست و کنترل کننده های ذهنی مورد بررسی قرار می‌گیرند و در واقع شما در مسیر این کتاب بیشتر با روان خود آشنا خواهید شد و نکاتی که جلوی شما را خواهند گرفت را بهتر خواهید شناخت. اگر انسان دقیقی هستید و میتوانید هر روز یک بخش از این بیست روز را مطالعه کنید این کتاب می‌تواند بهترین انتخاب شما برای رسیدن به موفقیت و ثروت بیشتر باشد.

کتاب پدر پولدار پدر فقیر
  1. کتاب پدر پولدار پدر بی پول

رابرت کیوساکی یکی از نویسنده هایی است که به تازگی کتاب های او در سطح جهانی مشهور شده و داستان پدر پولدار پدر بی پول روش ثروتمند شدن را در زندگی خود او نشان می­دهد که از کودکی پدر دوستش که فرد ثروتمندی بود را برای آنکه آموزش ببیند متقاعد کرده بود. پدر پولدارش به او روش‌های ثروتمند شدن را می‌آموخت. او مهمترین درس‌های موفقیت را پیش پدر پولدارش آموزش دید و آنها را در زندگی خود به کار بست. کتاب پدر پولدار پدر بی پول دو سبک زندگی مختلف را که یکی باعث ثروتمند شدن نویسنده شده با هم مقایسه می‌کند. این کتاب نیز توسط بسیاری از افراد موفق توصیه شده است. همچنین عادت‌های کوچک برای ثروتمند شدن یادآور خواهد شد.

  1. کتاب اثر مرکب

اثر مرکب نوشته دارن هاردی کتابی است که به شما می­آموزد هر روز، روز ارزشمندی است و شما باید برای زندگی خود برنامه ریزی داشته باشید. در واقع اثر مرکب اهمیت عادت‌های کوچک را در زندگی نشان می­دهد. برای مثال شما می‌آموزید چگونه پس انداز کردن را از مقداری کم شروع کنید و یا اگر می­خواهید اندامی زیبا داشته باشید می‌آموزید هر روز مقداری از مسیر خانه به محل کار و بالعکس را پیاده طی کنید و به مرور این پیاده روی بیشتر خواهد شد تا جایی که بدن شما به پیاده روی و ورزش عادت می­کند و اندام شما شکل و فرمی متناسب پیدا خواهد کرد. کتاب اثر مرکب تاثیر مخرب عادات روی زندگی را نیز نشان می دهد. شما برای آنکه زندگی موفقی داشته باشید هر روز باید انگیزه کافی برای شروع روز داشته باشید. انجام یک عادت جدید می تواند به عنوان یک انگیزه برایتان عمل کند بنابراین این کتاب می تواند یک شانس بزرگ برای زندگی تان باشد. اگر چیزی هست که از وجود آن خوشحال نیستید و می­خواهید آن را تغییر دهید کتاب اثر مرکب می‌تواند شما را در رسیدن به هدفتان یاری کند.

کتاب های داستانی هم از دیگر کتاب هایی هستن که می توانند به شما کمک کنند و دلیل این کمک کردن آن است که شما ذهنتان را به وسیله این داستان ها آزاد خواهید کرد. برخی از داستان‌هایی که می­توانید آنها را بخوانید کتاب جادوگری اثر سارا پرینیز، کیمیاگر، جاناتان مرغ دریایی و داستان های دیگری هستند که برای آزاد کردن ذهنتان می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا