آمار و ارقام آنلاین فعالیت های ورزش تهرانی ها در اپ Human
تکنولوژی

آمار و ارقام آنلاین فعالیت های ورزش تهرانی ها در اپ Human

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

اگر اهل ورزش کردن آن هم به سبک و سیاق جدید باشید و به قولی ورزشکار های همگام با تکنولوژی تمام اطلاعات خودتان را ردیابی یا ترک کنید، اپ Human را می شناسید. این اپ از پر استفاده ترین اپ های دنبال کننده فعالیت های فیزیکی کاربران است که در تمامی نقاط دنیا طرفدار دارد.

آیینه تهران

امروز وبسایت این اپ اقدام جالبی کرده و روی نقشه های شهر های بزرگ دنیا بیشترین نقاطی که کاربر ها در آن ها فعالیت های ورزشی انجام داده اند را به تصویر کشیده است.

در متن معرفی برنامه Human می خوانیم: اپ Human فعالیت روزانه شما را ثبت می کند و به شما کمک می کند روزانه حداقل ۳۰ دقیقه فعالیت فیزیکی داشته باشید.

طبق اطلاعاتی که در وبسایت این اپ قابل مشاهده است در بیش از ۹۰۰ شهر بزرگ دنیا اطلاعات کاربرها به صورت کامل ذخیره می شود. روزانه بیش از ۳ میلیون فعالیت از سوی کاربر ها در سرتاسر دنیا توسط این اپ ثبت می شود. نکته جالب تر اینکه در شهر تهران هم این اپ کاربر های خودش را دارد و طبق اطلاعات درج شده در Human در تهران میانگین فعالیت کاربر ها ۳۸ دقیقه بوده که در رتبه ۷۴ ام دنیا قرار دارد.

برای مشاهده اطلاعات لحظه ای فعالیت کاربران (اعم از پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری و …) در شهر تهران اینجا را ببینید.

آمار و ارقام آنلاین فعالیت های ورزش تهرانی ها در اپ Human

طبق اطلاعات و آمار و ارقام ثبت شده طی روز های ابتدایی تاکنون این اپ هر روز شاهد پیشرفت در تعداد کاربر ها و نیز تعالی در میزان فعالیت کاربر ها بوده و هستیم. نکاه جالب دیگر اینکه با نگاه به نقشه هایی که در ابتدای مطلب عنوان شد می توانید مقبول ترین مکان ها را برای ورزش کردن و انجام فعالیت ورزشی در هر شهر بیابید، خوشبختانه باز هم تهران جزو این لیست هست و می توانید افراد ورزشکار تهران را رصد کنید.

از اطلاعات جالبی که می توان در وبسایت این اپ راجع به فعالیت تهرانی ها مشاهده کرد: اینکه اکنون در تهران ۱۴۲ نفر از اپ Human استفاده می کنند، جالب اینکه تعداد ۱۲۵ نفر از انها امروز ۵۳۰۳ دقیقه ورزش کرده اند که به طور میانگین هر نفر ۴۲ دقیقه. دیروز ۱۳۴ نفر فعالیتی ۴۳۲۹ دقیقه ای داشته اند که به صورت میانگین هر نفر حدود ۳۸ دقیقه.

برای دانلود رایگان نسخه اندروید از اپ Human اینجا و برای نسخه iOS اینجا کلیک کنید.

آمار و ارقام آنلاین فعالیت های ورزش تهرانی ها در اپ Human آمار و ارقام آنلاین فعالیت های ورزش تهرانی ها در اپ Human

پاوو

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا