1398-03-28
تلفن همراه

هواوی از عکس های دوربین DSLR برای تبلیغ دوربین سلفی Nova 3 استفاده کرده است! +ویدیو

هواوی در یکی از تبلیغاتش از DSLR برای تبلیغ دوربین سلفی Nova 3 استفاده کرده است!

هواوی از عکس های دوربین DSLR برای تبلیغ دوربین سلفی Nova 3 استفاده کرده است ، در یکی از تبلیغات دوربین سلفی گوشی Nova 3، هواوی از یک DSLR برای گرفتن عکس ها استفاده کرده و آن ها را به جای عکس های ثبت شده با دوربین سلفی Nova 3 جا زده است!

هواوی در یک سال گذشته مدل های بی شماری از اسمارت فون های خود را روانه ی بازار کرده است (که بسیاری از آن ها را در نت نوشت بررسی کردیم). یکی از این مدل ها، گوشی Nova 3 می باشد که در تیرماه امسال معرفی شد. حال جالب است بدانید که در یکی از تبلیغات دوربین سلفی این گوشی، هواوی از عکس های دوربین DSLR برای تبلیغ دوربین سلفی Nova 3 استفاده کرده است در ادامه با نت نوشت همراه باشید.

بیشتر بخوانید: بررسی nova 3 : میان رده ای فوق العاده قدرتمند از هواوی

هواوی از عکس های دوربین DSLR برای تبلیغ دوربین سلفی Nova 3 استفاده کرده است

یکی از مدل های امسال هواوی، گوشی Nova 3 می باشد که چند روز پیش به بررسی آن پرداختیم. اگر آن مقاله را خوانده باشید، حتما می دانید که گوشی Nova 3 یکی از قدرتمندترین میان رده های حال حاضر بازار است و اتفاقا، دوربین سلفی قدرتمند این دستگاه یکی از نقاط قدرت آن به شمار می آید. اما هواوی برای تبلیغ بیشتر این دوربین قدرتمند دست به کاری عجیب زده است! ویدیوی زیر را ببینید:

بیشتر بخوانید: بررسی nova 3e : هواوی مرزهای میان رده ها را جابجا می کند!

در تبلیغ ۳۰ ثانیه ای اخیری که از گوشی Nova 3 منتشر شده است، یک مرد و یک زن در حال گرفتن عکس های سلفی با تنظیمات مختلف دوربین Nova 3 نشان داده شده اند. در یکی از این عکس ها، مرد قصد دارد تا یک عکس سلفی بگیرد، اما زن نگران این است که عکس ثبت شده خوب از آب درنیاید، چون هیچ آرایشی انجام نداده است! در اینجا هوش مصنوعی Nova 3 به کمک آن خانم آمده و چهره ی او را درخشان تر و براق تر نشان می دهد. چه تبلیغات عجیبی!

عکسی که در تبلیغ گوشی Nova 3 هواوی می بینیم

عکسی که در تبلیغ گوشی Nova 3 هواوی می بینیم

بازیگر خانم این کلیپ کوتاه تبلیغاتی، خانم Sarah Elshamy می باشد که در اینستاگرام خود پستی از پشت صحنه ی این تبلیغ منتشر کرده است. در این تصویر مشخص است که هواوی از عکس های دوربین DSLR برای تبلیغ دوربین سلفی Nova 3 استفاده کرده است و تصاویر موجود در تبلیغ با دوربین سلفی Nova 3 ثبت نشده اند و از یک DSLR برای این کار استفاده شده است!

بیشتر بخوانید: بررسی هواوی P20 Pro ، پرچمدار قدرتمند چینی با دوربین سه لنز ۴۰ مگاپیکسلی!

عکسی از پشت صحنه ی این تبلیغ!

عکسی از پشت صحنه ی این تبلیغ!

بیشتر بخوانید: بررسی Huawei Y7 Prime : میان رده ای بسیار پرطرفدار از هواوی

البته او این تصویر را سریعا از اینستاگرام خود پاک کرد، ولی باز هم خیلی دیر شده بود و این عکس به سرعت در بین مردم دست به دست شد. در تصویر مشخص است که بازیگر مرد دست خود را در کنار لنز DSLR طوری نگه داشته که گویی در حال عکاسی با دوربین سلفی Nova 3 می باشد، در حالی که دست او کاملا خالی است!

جالب است بدانید که اگر هواوی واقعا با دوربین سلفی  Nova 3 این تبلیغ را می ساخت، باز هم نتیجه ی آن بسیار خوب و جذاب می شد، اما همین رسوایی باعث می شود که اعتماد مردم به دوربین سلفی قدرتمند این دستگاه از بین برود. این نوع کلک برای این مدل تبلیغات کاملا بی سابقه می باشد، اما نکته ی مثبتی هم در این داستان وجود دارد: هیچ گاه به تبلیغات اعتماد نکنید!

بیشتر بخوانید: بررسی Huawei Y5 Prime ، میان رده ای مناسب برای سال ۲۰۱۸

بیشتر بخوانید: بررسی Honor 10 : قدرتمندترین اسمارت فون زیر ۴۰۰ یورو در دنیا

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا