۵+

درباره‌ی نت‌نوشت

مجله آنلاین نت‌نوشت به آدرس اینترنتی https://netnevesht.com دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره  ۷۹۵۸۸ با نام ثبت شده‌‌ی “نوشت آنلاین”؛ در تابستان ۱۳۹۴ با ایده پردازی‌ها و ممارست‌های جمع دوستانه‌ای که در کنار هم و با اعتماد به یکدیگر قدم به این مسیر گذاشتند آغاز شد، از آن روز تا کنون به نتیجه‌یِ تلاش‌های بی‌وقفه دوستان، همراهان و همکارانِ زیادی در جای‌جای این محیط مجازی، تمامی آن ایده ها در مسیر رشد و تحقق قرار گرفته‌اند.

نت نوشت

مجموعه نت‌نوشت با شعار کیفیت بخشیِ مطالب فارسی در سطح فضای مجازی و همچنین ارائه مطالب مفید و کارآمد به صورت تخصصی و نیمه تخصصی پا به این عرصه نهاد و در تمامی این مسیر پر‌پیچ و خم دو هدف بزرگ- اول حمایت از تالیفات ارزشمند و پرورش مؤلفین حاذق و توانا  و دوم حمایت از مخاطبین فضای مجازی در برخورداری از مطالب با کیفیت‌ و جدید- را الگوی اصلی راه خود قرار داده و هیچگاه به فراموشی نسپرده است.

مجله آنلاین نت‌نوشت با طول عمری نه چندان طولانی؛ اما همراه با زحمات و از خود گذشتگی‌های ارزشمند دوستانِ همواره همراه خود، امروز پذیرای سطحی از اعتماد عمومی است که توانسته با در نظر گرفتن کیفیتِ مطلوبِ محتوای تولیدی، مخاطبِ فضایِ مجازیِ فارسی زبان در سرتاسر جهان را به سمت خود جذب نموده و اعتماد ایشان را جلب نماید.

خداوند را شاکریم به تمامی و کمال.

مجموعه نت‌نوشت با تمام قدرت به سمت پیشبرد اهداف خود و رسیدنِ به آنها تلاش بی وقفه‌ای خواهد داشت؛ زیرا به ایجاد فضایی سالم، مورد تایید و قابل اعتماد برای مخاطبین فضای مجازی ایمان راسخ دارد. بر همین اساس نظارت بر کیفیت مطالب در مجموعه نت‌نوشت همواره با در نظر گرفتن المان‌های کیفی و کمی در اولویت کاری قرار گرفته است. همچنین مجموعه نت‌نوشت بر اساس حمایت از بخش های مهجور در فضای مجازی که جایگاه‌شان همواره در سطوح وسیع فضای مجازی خالی بوده است؛ خود را در جایگاه همکاری، تعامل و حمایت‌های کیفی و کمی از این بخش ها قرارداده و از هر نوع پیشنهاد، انتقاد و یا همکاری استقبال می‌نماید.

ما در مجموعه نت‌نوشت با هدفگذاری‌های بلند مدت و پیگیری‌های مستمر، تلاش بر این داریم تا نقش کوچکی را در آینده دنیای مجازی به صورت سالم و مورد اعتماد ایفا نماییم زیرا اعتقاد داریم که دوام و بقا در گروی پایبندی به اصول و ضمانتِ سلامت در نحوه اجرای آنهاست.

با تشکر فراوان.

نت‌نوشت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

برو بالا