تکنولوژیمعرفی اپ

معرفی ۸ بازی اعتیادآور برای ساعت اندرویدی شما که حتما باید امتحان کنید

خیلی جالب است، این روزها بهانه برای صرف وقت آنقدر داریم که شاید به بسیاری از کارهای واجب نرسیم، ساعت ها در کانال های مختلف تلگرام و صفحات اینستاگرام چرخ می زنیم و یا ساعت های بسیاری را به بازی می گذرانیم.

ساعت های هوشمند طی یک سال گذشته به خوبی توانسته اند جای خود را در میان مخاطبان ساعت های هوشمند باز کنند و اکنون نوبت از راه زسیدن سرگرمی برای آنهاست، ذهن خلاق برنامه نویس ها حتی به مانیتور کوچک ساعت های هوشمند اندرویدی هم رحم نمی کند و شاهد معرفی بازی های خوبی برای این سیستم عامل هستیم که می توان حتی برای شما اعتیاد آور باشد.

PaperCraft_Screenshot-w782

PaperCraft

بازی PaperCraft از سری بازی های مینیمالی است که خیلی این روز ها زیاد شده اند و شک نکنید این بازی می تواند تا قبل از رسیدن اتوبوس شما را سرگرم کند. خیلی راحت می توانید در صفحه نمایش گرد ساعت هوشمند هواوی این بازی رایگان را اجرا کنید و با حرکت انگشت در حاشیه صفحه نمایش به کنترل بازی بپردازید.

دانلود PaperCraft از گوگل پلی

Rontivity_Screenshot-w782

Rontivity

این بازی در نگاه اول شاید ساده به نظر برسد اما سخت بودن مراحل باعث می شود که برای طی آن ها نیاز به دقت و تمرکز و مهارت پیدا کنید. طراحی این بازی با سبک و سیاق Material Design است و بدون شک این بازی رایگان شما را سرگرم خواهد کرد.

دانلود بازی Rontivity از گوگل پلی

Solitaire_Wear_Screenshot-w782

Solitaire Wear

بازی Solitaire از آن دسته بازی های پاسور است که به خاطر محبوبیتش و پیش فرض بودن در ویندوز از قدیمی الایام بسیار مورد توجه بوده، باور بفرمایید با آسانی می توانید این بازی را هم روی ساعت هوشمندتان اجرا کنید و ساعت ها مشغولش باشید.

دانلود باری Solitaire از گوگل پلی

Minecart_Jumper_Screenshot-w782

Minecart Jumper

این بازی تا اینجای لیست از ساده ترین هاست، بسیار آسان تنها کافی است بعد از هر مانعی با تپ کردن روی صفحه به معدنچی بازی کمک کنید تا بپرد. به احتمال زیاد این بازی شما را به یاد بازی Temple Run خواهد انداخت

دانلود بازی Minecart Jumper از گوگل پلی

Bubble_Shooter_Screenshot-w782

Bubble Shooter

حتما با این سبک از بازی ها آسنایی دارید، با کنار هم قرار دادن حباب های هم رنگ انها را نابود می کنید و از حجیم شدن زیاد آنها جلوگیری خواهید کرد. اگر علاقه مند به این سبک از بازی ها هستید نگران نباشید، این بازی در ساعت هوشمند نیز همراه شما خواهد بود.

دانلود Bubble Shooter از گوگل پلی

Sheep_Shield_Screenshot-w782

Sheep Shield: Android Wear

این بازی همانطور که از اسمش پیداست بر مبنای حمایت کردن از گوسفند های بی آزاری است که هر لحظه خطری آنها را تهدید می کند. شما با ابزار های مختفلی که در طی بازی کسب می کنید می توانید از گوسفند ها حمایت کنید و آنها را در مقابل خطرات محفوظ بدارید.

دانلود Sheep Shield از گوگل پلی

Turtle_Quest_Screenshot-w782

Turtle Quest – Clumsy Turtle

این بازی هم سبک و سیاق Flappy Bird را دارد و به صورت صعودی و به سمت بالا باید حرکت کنید تا مبادا جان خود را از دست بدهید. با نگاه داشتن دستتان روی صفحه لاک پشت را به سمت بالا راهنمایی می کنید. گرافیک و ایده این بازی شما را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود Turtle Quest از گوگل پلی

BiDot_Screenshot-w782

BiDot – Android Wear

این بازی با معمایی با طراحی مینیمالش طرفداران بسیاری دارد، شما باید در هر طرف خط توپ هایی با یک رنگ را گرد هم بیاورید. شاید در نگاه اول ساده باشد اما بعد از بازی کردن متوجه می شوید که مراحل کم کم سخت خواهند شد.

دانلود Bidot از گوگل پلی

 

 

 

علی پوربافرانی

علی پوربافرانی هستم، سالهاست در زمینه IT و تکنولوژی فعالیت می کنم و نوشتن از بهترین سرگرمی هام به حساب میاد. عکاسی و گرافیک رو بسیار دوست میدارم و پیگیر اخبار و مطالب روز دنیای تکنولوژی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا