اخبار تکنولوژی

مرورگر آمازون با نام Internet برای کاربران هندو قابل دسترس قرار گرفت!

آمازون هم اکنون یک اپ مرورگر وب اندرویدی دارد که با استفاده از حداقل میزان ذخیره سازی کار می کند و بسیار کم حمج می باشد. این مرورگر Internet نام دارد و از ماه مارس امسال در فروشگاه Google Play عرضه شده است. این اپ توسط TechCrunch معرفی شده است و هنوز آمازون عرضه آن را به طور علنی اعلام نکرده است. البته در حال حاضر فقط برای کاربران واقع در هند در دسترس است و روی دستگاههای Android 5.0 و بالاتر اجرا می شود.

۰

آمازون هم اکنون یک اپ مرورگر وب اندرویدی دارد که با استفاده از حداقل میزان ذخیره سازی کار می کند و بسیار کم حجم می باشد. مرورگر آمازون Internet نام دارد و از ماه مارس امسال در فروشگاه Google Play عرضه شده است. این اپ توسط وب سایت TechCrunch معرفی شده است و هنوز آمازون عرضه آن را به طور علنی اعلام نکرده است. البته در حال حاضر فقط برای کاربران واقع در هند در دسترس است و روی دستگاه های Android 5.0 و بالاتر اجرا می شود.

مرورگر آمازون از تب های پرایوت پشتیبانی می کند و تاریخچه صفحات وب را ذخیره نمی کند و در صفحه اصلی خود اخبار کریکت و سرفصل های عمومی بیشتری را برای کاربران آن نمایش می دهد.

Internet یادآور Facebook Lite، YouTube Go یا Gmail Go و تمام اپ هایی که به عنوان نسخه های کم حجم در نسخه های اصلی تلفن همراه راه اندازی شده اند، می باشد. آنها همان ویژگی های اساسی را به عنوان برنامه های کامل ارائه می دهند، اما معمولا فضای کمتری را به کار می گیرند و برای اتصال به شبکه های ابری بهینه می شوند. با وجود اینکه روز به روز به غول های فناوری اطلاعات اضافه می شود و به سمت پذیرش کاربران در کشورهای توسعه یافته می روند، ولی آنها همچنین به دنبال فرصت هایی برای دستیابی به بازارهای نوظهور نیز هستند که ممکن است هنوز به اینترنت با سرعت بالا دسترسی نداشته باشند.

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین‌های این هفته در نت‌نوشت

برو بالا