اخبار تکنولوژی

Android Wear در بروزرسانی بعدی Watch Face های تعاملی را پشتیبانی می کند.

Android Wear در بروزرسانی بعدی Watch Face های تعاملی را پشتیبانی می کند.

اندروید wear نام نسخه اختصاصی سیستم عامل اندروید است که برای سیستم های پوشیدنی علی الخصوص ساعت ها به کار می رود. تاکنون کاربران شاهد ارائه نسخه های متعددی از این سیتسم عامل نصب شده بر روی ساعت های مختلف ارائه شده به بازار توسط شرکت ها برند های معتبر فناروی مثل LG، Sony، Samsung و Huawei بوده اند. بعد از ارائه Apple Watch بازار رقابت برای ساعت های هوشمند داغتر شد و توجه بیشتری از سوی کاربرها برای داشتن و بررسی برترین ها در این بازار جلب شد.

در آخرین بروز رسانی Android Wear که قرار است بزودی در اختیار کاربرها قرار بگیرد، شاهد بکارگیری بیشتر و تعامل بیشتر با کاربر و اطلاعات مورد نیاز کاربر خواهیم بود

TogetherWatchFace

در بیان به زبان راحتتر می توان گفت Android Wear جدید برای شما مثل یک ابزار تعاملی و منعطف پذیر عمل خواهد کرد. به صورتی که در آن واحد می توانید بهترین تعامل با برنامه هایی چون Messeges، قدم شمار، آب و هوا و … را در ان واحد داشته باشید.
در پستی که در همین رابطه در وبلاگ اختصاصی گوگل درج شده به تمامی موارد بالا اشاره شده و اینکه در بروز رسانی بعدی امکان استفاده راحتتر از Watch Face ها فراهم خواهد شد.

BITS

علی رغم این مورد مورد جالب تری هم در لیست بروز رسانی های قرار دارد، استفاده راحتتر از Google Translate در Android Wear، دیگر احتیاجی به نصب Google Translate در گوشی تلفن همراه شما نیست، تنها با ساعت خود و دارا بودن اینترنت به صورت Wifi می توانید با مکالمات خود را در لحظه به زبان های دیگر برگردانید.

UnderArmour

تمامی موارد بالا نشان از پشتیبانی لحظه ای با توجه به نیاز کاربر ها از سوی گوگل دارد. بازار از تب و تاب Apple Watch گذشته است و اکنون زمان رقابت میان کمپانی ها برای ارائه امکانات و پیشنهاد های هیجان انگیز است !

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا