1397-12-28
اخبار تکنولوژی

جزئیات حمله سایبری هکر های ناشناس به داعشی های آنلاین

جزئیات حمله سایبری هکر های ناشناس به داعشی ها

طبق آخرین اخباری که از طریق رسانه های جهان منتشر شده بعد از حملات وحشتناکی که باعث ایجاد رعب و وحشت در قلب اروپا شد عده ای از هکر های ناشناس به گروه تروریستی داعش اعلام جنگ کردند. (نماد غیر رسمی این گروه یک ماسک گای فاکس است که اشاره به یک توطئه در قرن ۱۷ میلادی برابر پارلمان بریتانیا دارد.)

دیروز (چهارشنبه) رهبر این گروه هکر در اکانت توییتر خود اعلام کرد که اکانت بیش از ۴۰۰۰ نفر از افرادی که در توییتر تحت عنوان ISIS یا داعش فعالیت می کرده اند و باعث ایجاد ترس و وحشت در میان مردم می شدند را هک کرده اند.

دقیقا نحوه عملکرد و روش هک این گروه مشخص نیست اما همین توییت هم باعث شده مسئولین توییتر اعلام کنند که هرگونه نقض قوانین و مقررات باعث منع استافده کاربران از توییتر می شود، کما اینکه همه می دانیم: “کاربران ممکن است تهدید به خشونت نکند ولی اقدام به ترویج خشونت، از جمله تروریسم و ​​تهدید محسوب می شود.”

متاسفانه عملیات های داعش و سیستم های ارتباطی آنها طبق شواهد از طریق پلتفرم های مختلف انجام می شود و هنوز شواهدی مبنی بر برنامه ریزی حادثه پاریس با توییتر وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات دقیق از نحوه و نقشه عملیات به این دو آدرس مراجعه کنید تا ببینید عملیات های وجنگ سایبری چگونه می تواند باشد.

www.digitalattackmap.com
map.norsecorp.com

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا