تلفن همراه

آیفون ۱۰ پلاس ، اپل در حال کار روی آیفون ۱۰ با ابعاد بزرگتر است!

شرکت اپل در سپتامبر سال ۲۰۱۷ از گوشی هوشمندی رونمایی کرد که آیفون ۱۰ نام داشت. اسمارت فونی که در مقایسه با آیفون ۸ و ۸ پلاس بیشتر مورد توجه قرار گرفته و حتی کاهش فروشی را برای دو اسمارت فون دیگر اپل در پی داشت. در ادامه با نت نوشت همراه باشید، اخبار جدیدی مبنی بر تولید احتمالی آیفون ۱۰ پلاس به گوش می رسد!

حال گزارشی منتشر شده که نشان می دهد اپل روی گوشی هوشمند بزرگتر از آیفون ۱۰ شاید با نام آیفون ۱۰ پلاس مشغول به کار بوده که می تواند مورد توجه قرار گیرد. گزارش همچنین افزود یک مدل مقرون به صرفه ای نیز در راه بوده و موجب تمایل بیشتر مشتریان این کمپانی به خرید نسل جدید آیفون ۱۰ خواهد شد. به گزارش بلومبرگ، اپل در سال ۲۰۱۸ سه مدل گوشی هوشمند عرضه می کند. بزرگترین آنها آیفون ۱۰ پلاس خواهد بود که دارای ابعادی بزرگتر و سخت افزاری بروز رسانی شده است. همچنین یک مدل ارزان قیمتی تدارک دیده شده که مشخصات کمتری در مقایسه با نسخه اصلی آیفون ۱۰ سال ۲۰۱۸ دارد.

این گزارش افزود اپل می خواهد با عرضه مدل بزرگتر فروش گوشی های هوشمند خود را افزایش دهد. همان اتفاقی که برای آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس افتاده و فروش بزرگی را برای اپل در پی داشت. ارتقا جدید صفحه نمایش بزرگتری را به دنبال داشته و می توان انتظار فبلتی را داشت. آیفون ایکس پلاس در مقایسه با نسل فعلی آیفون ایکس محصولی بزرگتر خواهد بود. آیفون ایکس بعدی یک مدل استانداردی بوده که بین یک مدل کوچکتر و بزرگتر قرار می گیرد. احتمالا نسخه پلاس دارای صفحه نمایشی مشابه آیفون ۸ پلاس با حاشیه کمتر است.

بدون شک مدل بزرگتر یا همان آیفون ۱۰ پلاس قیمت بیشتری در مقایسه با آیفون ۱۰ استاندارد خواهد داشت. در حال حاضر آیفون ۱۰ با قیمت ۱۰۰۰ پوند به فروش می رسد. انتظار می رود مشخصات بزرگی برای نسل بعدی اسمارتفون های اپل به کار گرفته شود و پنل همه آنها از نوع OLED به شمار رود.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید تا سپتامبر ۲۰۱۸ منتظر ماند.

منبع

مهتاب جهاندار

من رشتم حقوق بوده اما علاقه بسیار به فناوری و خودرو باعث شده تا در زمینه فناوری و خودرو مشغول به کار بشم و به کارم علاقه دارم. البته در کنارش به رشته حقوق هم میپردازم. در زندگی سعی می کنم جدیدترین ها رو تجربه کنم و تا حالا هم تونستم به بیشتر اهدافم برسم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا